Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Solero Light 9.072 ręczny wózek inwalidzki z anatomicznym siedziskiem

4.500,00

Opis

Wózek SOLERO LIGHT jest przeznaczony do wykorzystania przez osoby starsze oraz chore. Znajduje zastosowanie w domach opieki, hospicjach, a także w domach prywatnych.

W tym modelu zastosowano anatomiczne siedzisko oraz specjalne oparcie, dzięki czemu można go użytkować komfortowo przez wiele godzin, zapewniona jest stabilna pozycja dla chorego. Wózek posiada wiele możliwości regulacji, w tym wysokości siedziska od podłoża w zakresie od 39 do 52 cm, a także kąta siedziska od -8 do 26 stopni, kąta oparcia pleców od -8 do 35 stopni, kąta podnóżków wraz z automatyczną regulacji długości podudzia. W ten sposób można dopasować wózek do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Wózek SOLERO LIGHT jest idealnym rozwiązaniem w przypadku opieki i rehabilitacji osób starszych i niepełnosprawnych. Jego najważniejsze cechy to stała solidna rama, anatomiczne siedzisko, hamulce dociskowe, dzielony podnóżek z regulacją długości, kąta wraz ze stabilizacją łydek, a także wyjmowany boczek z możliwością regulowania długości i wysokości. Zagłówek także posiada regulację wysokości, długości oraz kąta nachylenia. Wózek posiada ponadto zdejmowaną i wodoodporną tapicerkę i jest dostępny w srebrnym kolorze ramy.

Opcjonalnie wózek może posiadać peloty, klin, a także stolik i uchwyt na laskę czy kulę. Dostępny jest także w opcji transportowej, z kołami tylnymi o wielkości 12”.
Długość wózka z podnóżkiem wynosi 118 cm, bez podnóżków 91 cm. Wysokość podłokietników to 21-27 cm, oparcia 53-56 cm, siedziska z poduszką 52 cm, a całkowita wysokość to 104-118 cm. Kąt oparcia wynosi do 31 stopni, a nachylenia siedziska i oparcia od -2 do 25 stopni. Szerokość siedziska wynosi 43-46/48-51 cm, a głębokość 42-48 cm. Szerokość wózka to minimum 62 cm. Pojazd jest przeznaczony dla osób o maksymalnej wadze 130 kg, a sam wózek waży minimum 38 kg.

Dodatkowe informacje

Producent