Feedback

Tel: 603 527 751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Akcesoria do wózków inwalidzkich

Obecne na rynku oferowany jest wybór modeli wózków inwalidzkich, dostępnych – niczym najnowsze modele samochodów – w wielu wariantach wielkości i w wielu opcjach wyposażenia dodatkowego. Takie bogactwo możliwości może paradoksalnie utrudnić trafny wybór rozwiązania. Jeżeli kupujący nie ma doświadczenia w wyborze potrzebnego mu sprzętu, może łatwo zapomnieć o pewnych drobniejszych potrzebach i nie myśleć o opcjach zwiększających wygodę użytkowania. Również możliwości finansowe mogą ograniczyć kupującego do wyboru mniej komfortowego rozwiązania. W takich sytuacjach warto przede wszystkim postawić na podstawową wersję wózka dającą się możliwie najlepiej dopasować do potrzeb użytkownika. To pozwoli zredukować bieżące wydatki oraz przeszacować potrzeby. Sprzęt do wózków oraz ewentualne akcesoria dodatkowe zawsze można nabyć w dalszej kolejności.

Z biegiem czasu może okazać się, że trzeba będzie zwiększyć swobodę lub poprawić komfort użytkowania wózka poprzez wymianę niektórych elementów lub dokupując potrzebny sprzęt. Wówczas warto poszukać odpowiednich akcesoriów, w które można doposażyć użytkowaną wersję wózka. Dostępny na rynku sprzęt do wózków może być dedykowany do konkretnych modeli – warto zwracać na to uwagę. Na szczęście wiele akcesoriów niedostępnych w standardowym wyposażeniu wózków inwalidzkich daje się wykorzystać w sposób uniwersalny. Sprzęt do wózków inwalidzkich obejmuje również części eksploatacyjne, ulegające zużyciu lub zniszczeniu. Mogą to być na przykład kółka przednie, opony na koła główne czy hamulce.

Aktualnie dostępny w naszym sklepie dodatkowy sprzęt do wózków przedstawiony jest poniżej. Nasza oferta obejmuje sprawdzone i bardzo przydatne elementy użytkowe i poprawiające bezpieczeństwo. Są to akcesoria renomowanych producentów tego typu produktów – bezpieczne i trwałe. Posiadamy między innymi pasy bezpieczeństwa, kamizelki stabilizujące. W sprzedaży również akcesoria dla osób aktywnych, spędzających dużą ilość czasu w terenie.

Wyświetlanie jednego wyniku