Feedback

Tel: 603 527 751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Schodołaz gąsienicowy

Schodołaz gąsienicowy – postaw na bezpieczeństwo i komfort!

Schodołazy są najnowocześniejszym rozwiązaniem pośród urządzeń wspomagających funkcjonowanie osób niepełnosprawnych. Sprawdzają się zarówno w domu, jak i w terenie. Są mobilne, stosunkowo lekkie, łatwe w montażu i transporcie. Przemieszczanie pomiędzy kondygnacjami wózka z osobą niepełnosprawną lub starszą staje się łatwiejsze i bezpieczne. Z tego powodu schodołazy podbijają rynek transporterów pionowych. Oferta tych urządzeń stale się poszerza, a nowy model oferuje kolejne udogodnienia. Na rynku dostępne są schodołazy nowe gąsienicowe i kroczące oraz całkiem spora oferta z grupy schodołazy używane.

Zobacz również:

 

Nowe schodołazy gąsienicowe – to się opłaca!

Wybór pomiędzy schodołazem używanym a nowym z pewnością opiera się na kalkulacji ceny obu grup tych urządzeń. Schodołazy nowe osiągają ceny od kilku do kilkunastu tysięcy, przy czy schodołazy nowe gąsienicowe zajmują górne pułapy tego cennika. Są to bowiem urządzenia wszechstronne i bardziej zaawansowane technologicznie, niż modele kroczące. Nadają się do wielu typów wózków inwalidzkich oraz umożliwiają pokonywanie wielu kondygnacji i do tego w szybszym tempie. Mogą służyć jako urządzenia wspomagające na przykład w domach opieki, gdzie zachodzi potrzeba podpinania do transportu różnych typów wózków.

Nasz sklep posiada w asortymencie schodołazy nowe gąsienicowe różnych typów. Parametry transportowe i wydajność stanowią podstawowy czynnik wyboru pośród tych modeli. Zależnie od potrzeby i przeznaczenia, oferujemy schodołazy idealne do pokonywania niewielu kondygnacji przez jedną osobę okazjonalnie, poprzez modele pozwalające na pokonanie kilkudziesięciu pięter – co przekłada się na możliwość transportowania kilku osób na jednym ładowaniu akumulatora Stawkę urządzeń zamyka schodołaz gąsienicowy używany o udźwigu nawet do 200kg, pozwalający na transport nawet ciężkich wózków elektrycznych.

Zobacz też:

Schodołaz gąsienicowy – cena nie jest najważniejsza

Jak pisaliśmy wyżej, nowe schodołazy gąsienicowe są urządzeniami zaawansowanej technologii, wytrzymałości i o niekwestionowanych, bardzo rozwiniętych możliwościach. Cena takich urządzeń wydaje się spora, jednak warto postawić zdecydowanie na nowy produkt. Z jakiego względu?

Schodołaz gąsienicowy nowy ma pełną gwarancję producenta. Nowe modele wyposażone są również w wiele udogodnień, których nie mają poprzednicy. Schodołazy gąsienicowe rozwijają się wraz z technologią, stąd warto postawić na najnowocześniejsze urządzenie.

A cena? Szybko zwróci się w bezpieczeństwie transportowania osób niepełnosprawnych i starszych, ich komforcie funkcjonowania i odpowiednim nastawieniu psychicznym. Jak wspominaliśmy, ich zastosowanie jest wszechstronne i dzięki temu nadaje się do wielu instytucji czy urzędów. Posiadając schodołaz gąsienicowy, całkowicie zanika konieczność inwestycji np. w windy dla osób niepełnosprawnych. To prawdziwe i odczuwalne oszczędności w budżecie. Sprawdź nasze pojazdy dla niepełnosprawnych.

Schodołazy gąsienicowe z naszej oferty to synonim bezpieczeństwa

Wszystkie oferowane przez nas schodołazy gąsienicowe mają odpowiednie certyfikaty jakości. Udostępniamy też gwarancję i serwis producenta. Wykonanie urządzeń nie budzi żadnych zastrzeżeń, sprawiając, że to sprzęty trwałe i odporne na ciężar pracy. Dzięki temu urządzenie zakupione raz, będzie działać przez wiele lat.

Zobacz również: