Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Schodołazy – informacje i ceny

Schodołaz Kroczący

Swoboda poruszania się jest niezwykle ważna dla osób niepełnosprawnych. Zachęcamy zatem do zapoznania się z propozycjami naszej firmy w zakresie schodołazów kroczących. To propozycje od najbardziej renomowanych producentów. Schodołaz to gwarancja solidnego wykonania i wygodnego poruszania się w każdej przestrzeni.

Schodołaz LG 2020

 LG 2020

Nowoczesny schodołaz kroczący, dzięki któremu można zapewnić sobie pełną swobodę i wygodę poruszania się. Idealne rozwiązanie, by móc poruszać się po schodach w obu kierunkach. To połączenie solidnego wykonania i nowoczesnego wyposażenia.

15.600,00zł

Schodołaz LG 2030

LG 2030

Wygodny i komfortowy zamieniamy na Bezpieczny i wygodny, który każdemu zapewni swobodne poruszanie się po schodach. Dzięki temu urządzeniu można bez problemu pokonywać schody w górę czy w dół. Jednocześnie nie jest to ciężkie urządzenie, co zapewnia łatwy i komfortowy transport.

18.000,00zł

Schodołaz Sano Liftkar PT-S

Sano Liftkar PT-S

Bezpieczny i swobodny sposób poruszania się dla osób niepełnosprawnych. Nowoczesne mechanizmy i komfort to najważniejsze zalety tego modelu. Wysoka jakość wykonania sprawia, że jednocześnie jest to solidne i trwałe urządzenie.

16.500,00zł

Schodołazy Sano Liftkar UNI

Sano Liftkar UNI

Uniwersalny i praktyczny model, którym można się poruszać niemal po każdych schodach. Urządzenie jest lekkie, dzięki czemu transport jest znacznie bardziej wygodny. Idealnie nadaje się do przemieszczania wszystkich wózków inwalidzkich o charakterze manualnym.

19.500,00zł

 

 

Schodołazy gąsienicowe

Wysokiej jakości schodołazy gąsienicowe to idealne rozwiązanie, które pozwala osobom niepełnosprawnym na swobodne poruszanie się. Dzięki takim renomowanym urządzeniom można pokonać nawet najtrudniejsze schody i zawsze dotrzeć na miejsce.

Schodołaz VIMEC T09 ROBY

VIMEC T09 ROBY

System idealny dla osób, jakie poruszają się na manualnych wózkach inwalidzkich. To świetne rozwiązanie do poruszania się po schodach, podestach i innych wymagających powierzchniach. Posiada nowoczesne mechanizmy, dzięki którym nie trzeba wielkiego wysiłku, by skutecznie pokonać schody.

11.999,00zł

Schodołaz LG 2004 new

LG 2004 new

Schodołaz gąsienicowy, który łączy w sobie najnowocześniejsze technologie z doskonałym komfortem użytkowania. To idealny sposób, by zapewnić sobie większą swobodę poruszania się. Jednocześnie jest to urządzenie o lekkiej wadze, co czyni je jeszcze bardziej użytecznym.

15.600,00zł

 

 

Schodołazy kroczącze

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości schodołazy dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych, najbardziej renomowanych producentów, którzy słyną z najlepszych standardów i solidnego wykonania. Nasze schodołazy to idealna pomoc dla osób niepełnosprawnych, dzięki czemu można komfortowo poruszać się po schodach w górę i w dół. Oferujemy szeroki wybór asortymentu, dostosowany do indywidualnych wymagań każdej osoby.

Schodołaz Scalamobil S20

Scalamobil S20

Schodołaz kroczący, dzięki któremu można pokonać schody proste, kręcone i wiele innych przeszkód. Zaletą Scalamobil S20 jest niewielka waga i wygoda w transporcie. To idealne rozwiązanie do swobodnego poruszania się w domu, czy w przestrzeni publicznej

 

2.699,00zł

Schodołaz Scalamobil S25

Scalamobil S25

Model Scalamobil S25 to nieograniczone możliwości poruszania się po różnego rodzaju schodach. To produkt renomowanej firmy ALBERT, która słynie z wysokiej jakości. Dzięki niemu osoby niepełnosprawne mogą się poruszać w górę i dół po schodach i pokonać wszelkie bariery.

3.299,00zł

Schodołaz Sherpa Enders

Sherpa Enders

Sherpa Enders to jeden z najnowocześniejszych systemów jezdnych. Jest wygodny i komfortowy, posiada funkcjonalne wyposażenie i system hamulcowy. To idealne rozwiązanie do swobodnego poruszania się w domu, w biurze czy w przestrzeni publicznej.

8.499,00zł

Schodołaz Sano Liftkar Outdoor

Sano Liftkar Outdoor

Model Sano Liftkar Outdoor to gwarancja bezpieczeństwa i wygody dla osób niepełnosprawnych. Ten nowoczesny system jezdny pozwala swobodnie poruszać się po schodach i dowolnie regulować wszystkie parametry. Dzięki dużym kołom można swobodnie poruszać sie zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu.

8.499,00zł

Schodołaz Sano Liftkar UNI

Sano Liftkar UNI

Funkcjonalny schodołaz, który zachwyca swoimi praktycznymi rozwiązaniami, a jednocześnie niewielką wagą, dzięki czemu można go swobodnie transportować. Zapewnia wygodne poruszanie się po różnego rodzaju schodach. To gwarancja solidnego wykonania i komfortu.

9.999,00zł

 

 

Schodołaz gąsienicowy

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą schodołazów gąsienicowych. To idealne rozwiązanie dla osób, jakie poruszają się na wózkach inwalidzkich. W ten sposób można pokonać schody bez żadnych problemów i swobodnie się przemieszczać. Oferujemy wysokiej jakości schodołazy gąsienicowe: lekkie, komfortowe i spełniające najwyższe wymagania, dzięki czemu transport wózków inwalidzkich nie jest już żadnym problemem.

Schodołaz TR-93

TR-93

Uniwersalny schodołaz gąsienicowy, idealnie nadający się do pokonywania różnego rodzaju schodów. Za pomocą tego urządzenia można nawet poruszać się po schodach o nachyleniu 40 stopni. To solidne i komfortowe urządzenie, dzięki któremu każda osoba niepełnosprawna może poczuć się swobodnie.

4.299,00zł

Schodołaz TK 100 – Treppenkuli

TK 100 – Treppenkuli

Model łączy w sobie nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania z wygodą użytkowania. Posiada prosty system mocowania. Świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, gdzie nie ma możliwości poruszania się windą, a trzeba pokonać schody.

6.000,00zł

Schodołaz Jolly TGR

Jolly TGR

Schodołaz gąsienicowy Jolly TGR to urządzenie do zadań specjalnych. Idealnie nadaje się wszędzie tam, gdzie inny system się nie zmieści. Gwarantuje komfortowe i swobodne poruszanie się. Jednocześnie jest kompleksowo wyposażony, dzięki czemu osoba niepełnosprawna zyskuje pełną swobodę.

7.999,00zł

Schodołaz VIMEC T09 ROBY

VIMEC T09 ROBY

System stworzony z myślą o swobodzie osób niepełnosprawnych. Dzięki niemu można bez problemu pokonywać schody w obu kierunkach, a także poruszać się po płaskich płaszczyznach. Nowoczesny, komfortowy i wygodny w codziennym użytkowaniu.

9.000,00zł

Schodołaz KSP Sherpa N902

KSP Sherpa N902

Urządzenie idealne do poruszania się po różnego typu schodach. Dzięki niemu można bez trudu pokonać bariery i swobodnie się przemieszczać. Funkcjonalność, nowoczesne wykonanie i duży komfort to najważniejsze zalety tego modelu.

8.999,00zł

Schodołaz JOLLY Junior Plus

JOLLY Junior Plus

To wyjątkowy schodołaz, który udźwignie aż 150kg. Idealnie radzi sobie nawet ze stromymi schodami. System gąsienicowy posiada specjalną rampę załadunkową, dzięki której można na nim bez problemu umieścić każdy wózek.

9.999,00zł

Schodołaz TK 200 – Treppenkuli Public

TK 200 – Treppenkuli Public

Schodołaz o charakterze platformowym o uniwersalnym przeznaczeniu. Jest odpowiedni do transportu zarówno wózków inwalidzkich ręcznych, jak i elektrycznych dzięki udźwigowi aż 200kg. . Dzięki niemu można pokonać schody w obu kierunkach i cieszyć się większą swobodą w każdej sytuacji.

19.999,00zł

Schodołaz Stairmax

Stairmax

Stairmax to jedyny schodołaz SAMOOBSŁUGOWY. Osoba niepełnosprawna może poruszać się na nim, bez konieczności ingerencji osób trzecich. Pozwala na komfortowe poruszanie się po schodach w obu kierunkach jak i po terenie płaskim.

11.100,00zł