Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Winda dla niepełnosprawnych informacje i ceny

winda dla niepełnosprawnych

Nowoczesne windy dla niepełnosprawnych to ogromne ułatwienie zarówno dla pacjenta, jak i dla opiekunów. Obecnie wykorzystuje się innowacyjne komponenty, dzięki którym montaż nie stanowi żadnego problemu, a konstrukcję można dopasować do konkretnego miejsca. Windy dla niepełnosprawnych odznaczają się wysoką jakością wykonania. Są to urządzenia trwałe i bardzo funkcjonalne, a więc tego rodzaju inwestycja doskonale się sprawdzi wszędzie tam, gdzie jest potrzebna.

 

 

 

Winda dla niepełnosprawnych – krzesełka schodowe

Dzięki krzesełkom i plaftormom oferowanym przez nasz sklep pokonywanie schodów stanie się dużo łatwiejsze. Oferujemy najwyższej jakości urządzenia w kilku różnych wersjach, z możliwością dostosowania ich do indywidualnych potrzeb klientów. Krzesełka znajdujące się w naszej ofercie mogą się poruszać po torze prostym i krzywoliniowym, są wygodne w użytkowaniu i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Krzesło schodowe HW 10

Krzesło schodowe HW 10

Krzesło schodowe HW 10 to idealne rozwiązanie do pokonywania krętych schodów w domach i mieszkaniach, dzięki wykorzystaniu toru krzywoliniowego można je dostosować do każdego wnętrza. Zapewnia wysokie bezpieczeństwo i wygodę, dając osobom niepełnosprawnym znacznie lepszy komfort życia.

.

Krzesło schodowe ACORN IN (tor prosty)

Krzesło schodowe ACORN IN (tor prosty)

Dzięki krzesełku ACORN IN pokonywanie schodów w domu czy mieszkaniu przestanie być już problemem. Urządzenie jest bardzo wygodne i bezpieczne, a jednocześnie łatwe w użyciu. Prezentowany model ten jest jednym z najnowocześniejszych krzesełek schodowych dostępnych na rynku.

Krzesło schodowe HOMEGLIDE OUT (tor prosty)

Krzesło schodowe HOMEGLIDE OUT (tor prosty)

Krzesło schodowe Homeglide Out to idealne rozwiązanie do użycia przy schodach zewnętrznych, dzięki odpowiedniej konstrukcji wytrzyma najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Krzesełko jest bardzo proste w obsłudze, a jednocześnie bezpieczne w użytkowaniu.

Platforma-schodowa-DELTA-D-TA-tor-prosty.jpg” alt=”Platforma schodowa DELTA (D-TA tor prosty)”>

Platforma schodowa DELTA (D-TA tor prosty)

Wysoka jakość wykonania i wygoda w użytkowaniu to najważniejsze cechy platformy schodowej DELTA. Postaw na solidność, bezpieczeństwo i dużą mobilność, platforma schodowa DELTA to idealne rozwiązanie do poprawy komfortu życia seniorom i osobom niepełnosprawnym.

Platforma schodowa OMEGA (O-GA tor krzywoliniowy)

Platforma schodowa OMEGA (O-GA tor krzywoliniowy)

Platforma przyschodowa OMEGA idealnie nadaje się do likwidowania barier architektonicznych w budynkach i na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu toru krzywoliniowego można ją zamontować na prawie każdych schodach, jest prosta w obsłudze i bezpieczna w użytkowaniu.

 

 

Winda dla niepełnosprawnych – platformy

Platformy dźwigowe i windy oferowane przez nasz sklep to idealne rozwiązanie do budynków publicznych i prywatnych mieszkań. W sprzedaży mamy kilka rodzajów tych urządzeń, o różnych parametrach i wysokości podnoszenia, każdą windę można dostosować do indywidualnych potrzeb klientów. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, są wygodne w użytkowaniu i solidnie wykonane.

Podnośnik hydrauliczny dla niepełnosprawnych E07 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)

Podnośnik hydrauliczny dla niepełnosprawnych E07 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)

Podnośnik hydrauliczny E07 jest idealnym rozwiązaniem do wysokich budynków, jego maksymalny zasięg wynosi aż 15 metrów. Urządzenie cechuje się cichą i bezawaryjną pracą, a maksymalny udźwig do pięciuset kilogramów pozwoli na transport osoby niepełnosprawnej wraz z opiekunem.

.

Podnośnik platformowy A3000 dla niepełnosprawnych (wysokość podnoszenia do 5 metrów)

Podnośnik platformowy A3000 dla niepełnosprawnych (wysokość podnoszenia do 5 metrów)

Podnośnik platformowy A3000 to urządzenie, które doceni każda osoba poruszająca się na wózku lub mająca problemy z chodzeniem. Przy jego pomocy bezpiecznie i wygodnie można transportować niepełnosprawnych na wysokość nawet 5 metrów, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych A5000 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)

Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych A5000 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)

Podnośnik platformowy A5000 to doskonałe rozwiązanie pomagające poruszanie się osobom niepełnosprawnym w miejscach o niewielkim natężeniu ruchu. Jego maksymalny zasięg wynosi 15 metrów, urządzenie cechuje się nowoczesną stylistyką, cichą pracą i dużym bezpieczeństwem.

Winda EcoVimec

Winda EcoVimec

EcoVimec to nowoczesne rozwiązania technologiczne połączone z wysoką jakością i elegancką stylistyką. Urządzenie doskonale sprawdza się w prywatnych domach, zapewniając osobom niepełnosprawnym duży komfort i wygodę użytkowania.

Platforma Dźwigowa S10

Platforma Dźwigowa S10

Platforma dźwigowa S10 pozwala osobom poruszającym się na wózkach na sprawne pokonywanie schodów w domach czy obiektach publicznych. Urządzenie jest wyjątkowo trwałe i solidnie wykonane, jego montaż znacząco poprawi wygodę i komfort życia każdemu niepełnosprawnemu.

 

 

Windy dla niepełnosprawnych – podnośniki pionowe

Oferowane przez nas sklep podnośniki pionowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych przy pokonywaniu barier architektonicznych, dzięki nim osoby niepełnosprawne mogą się znacznie wygodniej poruszać. Oferujemy urządzenia znanych i cenionych na rynku producentów, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, niezawodnością i bezpieczeństwem w użytkowaniu. Każdy podnośnik pionowy dostępny w naszym sklepie można dostosować do indywidualnych potrzeb klientów.

Winda Easy Move

Winda Easy Move

Doskonała jakość wykonana i innowacyjne rozwiązania technologiczne – tym właśnie cechuje się winda do transportu niepełnosprawnych Easy Move. Urządzenie to jest doskonałym wyborem w miejscach, w których poruszają się niepełnosprawni na wózkach.

.

Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych H-ES (wysokość podnoszenia do 1,3 metra)

Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych H-ES (wysokość podnoszenia do 1,3 metra)

Podnośnik platformowy H-ES to jedno z najlepszych urządzeń tego typu na rynku do transportu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach. Posiada on dużą trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne, co czyni idealnym rozwiązaniem przy domach i obiektach publicznych.

Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych SB200 PLUS (do 13 metrów podnoszenia)

Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych SB200 PLUS (do 13 metrów podnoszenia)

Podnośnik platformowy SB 200 jest kompaktowym, nowoczesnym rozwiązaniem, niezwykle przydatnym dla osób poruszających się przy pomocy wózków inwalidzkich. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie konstrukcji i bezpieczeństwa podnośnik spełnia on najwyższe wymagania użytkowników.

Podnośnik elektryczny dla niepełnosprawnych E10 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)

Podnośnik elektryczny dla niepełnosprawnych E10 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)

Podnośnik E10 to nowoczesne urządzenie o napędzie elektrycznym służące do transportu osób na wózkach pomiędzy kondygnacjami. Zapewnia wysoki komfort, dużą niezawodność i prostą obsługę, idealnie sprawdzi się wszędzie, gdzie będzie potrzeba zapewnienia pomocy osobom niepełnosprawnym.

 

 

Windy dla niepełnosprawnych pozwala na większą mobilność i swobodę. Można dostać się w ten sposób bezpośrednio do swojego mieszkania, domu czy innego budynku, w którym wejście jest nieco wyżej. To zapewnienie pełnego komfortu dla osób niepełnosprawnych, a także mniej kłopotów chociażby z wchodzeniem po schodach, więc jak najbardziej warto się taką propozycją zainteresować.

Winda może posiadać wydzieloną maszynownię lub nie. Wiele modeli jest dostosowanych także do miejsc, gdzie nie można umieścić na przykład platformy schodowej. To ogromne ułatwienie dla każdego użytkownika. W ofercie producentów znajdują się także windy dla niepełnosprawnych, które nie wymagają zastosowania fundamentu. Montaż jest prosty i szybki, a korzystanie z takiego udogodnienia jest jak najbardziej wygodne i zapewnia użytkownikowi dużo lepszy standard życia.

Windy dla niepełnosprawnych są ciekawą alternatywą w stosunku do innych rozwiązań dla osób poruszających się na wózkach, takich jak krzesełka czy platformy. Ich największą zaletą jest znacznie większa powierzchnia do przewozu, dzięki czemu urządzeniem może się poruszać nie tylko chory na wózku, ale również jego opiekun. W razie potrzeby taka winda może także służyć do transportu różnych produktów, gdyż jej udźwig wynosi od kilkuset kilogramów do nawet kilku ton.

Windy oferowane są z kilkoma rodzajami napędów, od tego zależy konstrukcja samego urządzenia oraz jego parametry techniczne. Bardzo popularne i uniwersalne są windy z napędem elektrycznym. Dzięki umiejscowieniu napędu w górnej części urządzenia nie potrzebują oddzielnego pomieszczenia na maszynownię, a jednocześnie ich zasięg nie jest niczym ograniczony. Dodatkowymi zaletami tego napędu jest cicha praca i niskie zużycie energii.

Kolejnym popularnym rodzajem napędu stosowanego w windach dla niepełnosprawnych jest napęd śrubowy. Windy tego typu bardzo często stosuje się w budynkach mieszkalnych, szkołach, biurach czy przychodniach. Posiadają one własną konstrukcję samonośną, a ich dużą zaletą jest niski koszt eksploatacji. W obiektach o małym natężeniu ruchu dość często spotyka się także windy mające napęd hydrauliczny. Ich maksymalny zasięg wynosi 30 metrów, a charakterystyczne w tym rozwiązaniu jest to, że maszynownia znajduje się na dole konstrukcji, obok szybu.