Feedback

Tel: 603 527 751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Dostawa

 

 • Informacje ogólne  Firma ACTIVE Przemysław Chudyk z siedzibą w Żorach przy os. Osiedle Pawlikowskiego 13G/2, prowadzi stronę internetową pod adresem http://pokonaj-bariery.pl. Działalność ta jest skierowana do firm oraz osób prywatnych i odbywa się w zgodnie z obowiązującym prawem.
 • Oferta  Nasza oferta jest zgodna z działalnością firmy ACTIVE Przemysław Chudyk i składa się z produktów, które są importowane i sprzedawane na rynku Polskim. Szerokie kontakty handlowe, pozwalają nam oferować wyroby po konkurencyjnych cenach, często najniższych w Polsce. Z przyczyn technicznych, może się jednak zdarzyć, że zamieszczony na witrynie produkt będzie czasowo niedostępny i nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia. Jeśli uznasz, że informacje o produkcie są niewystarczające, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z pytaniem w celu uzyskać dodatkowych informacji.
 • Zamówienie  Podstawą do realizacji zamówienia jest zarejestrowanie się w serwisie po przez formularz rejestracyjny, zalogowanie się i złożenie zamówienia. Intuicyjny mechanizm przeprowadzi Cię przez wszystkie fazy
 • Dostawy  Towar wysyłamy po przez firmę kurierską
  Koszt dostawy dla sprzętu poniżej 30kg wynosi 30 PLN brutto – przedpłata, 40 PLN brutto – za pobraniem .
  Koszt dostawy dla sprzętu poniżej 30kg dla niestandardowych gabarytów wynosi 80 PLN brutto – przedpłata, 90 PLN brutto – za pobraniem.
  Koszt dostawy dla sprzętu typu wózek elektryczny, schodołaz i inne większe i ciężkie sprzęty wynosi 170 PLN brutto – przedpłata, 200 PLN brutto – za pobraniem.
  Czas dostarczenia: od 2-35 dni