Wózki inwalidzkie elektryczne Mobilex

Marka Mobilex funkcjonuje na rynku sprzętu rehabilitacyjnego od roku 1999, wtedy to właśnie została ona założona przez Nygaarda Larsa oraz Wojciecha Włodarczyka. Od samego początku istnienia nastawiała się na dystrybucję i sprzedaż sprzętu do rehabilitacji osób niepełnosprawnych i ułatwiającego im codzienne funkcjonowanie. W stosunkowo krótkim okresie czasu nawiązała współpracę partnerską z wieloma krajowymi i zagranicznymi producentami, stając się w części przypadków ich wyłącznym importerem. Dzięki profesjonalnemu podejściu do biznesu i trafnym decyzjom firmie udało się zdobyć pozycję jednego z największych dystrybutorów w branży rehabilitacyjnej. Firma od samego początku działa w Łodzi, tam znajduje się jej główna siedziba, biura i magazyny. Jednocześnie mocno rozwinęła sieć sklepów partnerskich oferujących dystrybuowane przez nią produkty. Ważnym elementem działalności Mobilexu jest rozbudowany serwis sprzętu. Centrum Serwisowe funkcjonuje w taki sposób, żeby żadna osoba używająca zakupionego w firmie lub u partnerów sprzętu nie została sama w przypadku jakiś problemów. Sposób zarządzania i jakość biznesu zostały docenione licznymi nagrodami. Mobilex między innymi dwukrotnie znalazł się w gronie diamentów Forbesa, posiada w swojej kolekcji również kilka statuetek z targów rehabilitacyjnych.

Na początku istnienia firma oferowała przede wszystkim sprzęt przeznaczony dla osób z uszkodzeniami narządu ruchu, jednak w kolejnych latach jej asortyment rozszerzył się o kolejne grupy produktowe, w których skład wchodzi np. wózek inwalidzki elektryczny. Ideą firmy stało się dotarcie z pomocą do wszystkich, którzy potrzebują szeroko pojętego sprzętu rehabilitacyjnego, nie tylko do osób niepełnosprawnych, ale także chcących poprawić sobie komfort życia. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na pełne dopasowanie swojej oferty do potrzeb klientów, a jednocześnie cały czas procentuje przy codziennej pracy. Ogromnym kapitałem Mobilexu są ludzie, świetni specjaliści, związani z firmą od wielu lat. To właśnie oni zapewniają najwyższy poziom obsługi, profesjonalne doradztwo i dobieranie optymalnych rozwiązań do indywidualnych potrzeb klientów. Mobilex ogromny nacisk kładzie na rozwój technologiczny, cały czas dąży do wyznaczania nowych standardów jakościowych i technicznych. Przejawia się to między innymi w wyborze sprawdzonych dostawców gotowych produktów, materiałów oraz usług, a także korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań. Potrzeby klientów są zawsze na pierwszym miejscu, oferta firmy cały czas jest do nich dostosowywana.

Obecnie firma Mobilex posiada w swojej ofercie kilkanaście grup produktowych, przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych i czasowo mających problemy z poruszaniem się. Nadal ważnym filarem działalności są wózki inwalidzkie, zarówno ręczne jak i elektryczne, w tym popularny wózek inwalidzki elektryczny terenowy. Ale oprócz nich w ofercie znajdują się inne urządzenia wspomagające poruszanie się, między innymi laski, kule, chodziki, podpórki czy balkoniki. Dzięki wysokiej jakości wykonania i nowoczesnej konstrukcji są one bardzo dużym ułatwieniem w codziennym życiu. Dla osób z problemami ruchowymi ogromnym utrudnieniem są bariery architektoniczne. W tym obszarze propozycja Mobilexu obejmuje między innymi podnośniki, rampy oraz schodołazy, wszystkie te urządzenia posiadają niezbędne atesty i zapewnią wysoki komfort i bezpieczeństwo. Nie zapomniano również o pomocy w wykonywaniu codziennych czynności życiowych, w tej roli świetnie będą się sprawdzać różnego rodzaju urządzenia i akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych. Obecnie Mobilex współpracuje z wieloma wiodącymi producentami sprzętu rehabilitacyjnego, jest między innymi wyłącznym przedstawicielem firm Forta, Pride, Ormesa, Jenx oraz Scholl.

Ważną grupę produktów oferowanych przez Mobilex stanowią nowoczesne, zaawansowane technologicznie wózki elektryczne. Dostępne są one w kilku seriach, zarówno pod postacią klasycznych konstrukcji, jak również bardzo praktycznych i wygodnych modeli takich jak skuter elektryczny dla niepełnosprawnych. To, co wyróżnia produkty firmy Mobilex, to wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania oraz atrakcyjne ceny. Urządzenia mają niewielkie, kompaktowe rozmiary, mocne silniki i wydajne systemy zasilania, dzięki czemu nie tylko doskonale poradzą sobie ww każdych warunkach, a jednocześnie zapewnią długą pracę. Zależnie od modelu osiągane prędkości klasycznych wózków mogą wynosić 6 km/h lub 10 km/h, a maksymalny zasięg nawet kilkadziesiąt kilometrów. W przypadku skuterów prędkość maksymalna jest jeszcze większa, bo wynosząca nawet 15 km/h, dodatkowo dzięki stabilnej konstrukcji są one w stanie pokonać nachylenia o kącie wynoszącym kilkanaście stopni.

Wszystkie wózki elektryczne firmy Mobilex są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzują się niezawodnością i trwałością. Jednocześnie zapewniają one komfort podczas codziennego użytkowania i bezpieczeństwo, tak ważne w przypadku osób niepełnosprawnych. Ich konstrukcje są wyjątkowo stabilne i odporne na przewrócenia, a jednocześnie bardzo dobrze sobie radzą z różnymi przeszkodami. Producent daje możliwość wyboru sporej liczby dodatkowych opcji wyposażenia np. wózek inwalidzki elektryczny z joystickiem, dzięki czemu bez problemów można dostosować urządzenie do potrzeb osoby mającej je użytkować.

Zobacz produkty innych producentów:

– w tym również wózek elektryczny mayera optimus2

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników