Schodołazy transportowe

Schodołazy transportowe to urządzenia umożliwiające pokonanie bariery architektonicznej, jaką w wielu przypadkach stają się schody. Ułatwiają i przyspieszają przemieszczanie się oraz gwarantują bezpieczne pokonanie większości rodzajów schodów – prostych i krzywoliniowych, znajdujących się w otwartym terenie i wewnątrz budynków. Gwarantują komfort i bezpieczeństwo pokonania nawet wysokich i skomplikowanych biegów schodowych, oszczędzając przy tym sporo czasu. Zaletą schodołazów transportowych jest ograniczenie ilości osób potrzebnych do transportu ciężkich i wielkogabarytowych ładunków. Umożliwiają bezpieczną i komfortową obsługę jednoosobową, co ostatecznie wpływa na obniżenie kosztów pracy załogi.

Schodołazy są urządzeniami wszechstronnymi. Służą nie tylko do transportu osób niepełnosprawnych, ale równie często wykorzystywane są jako urządzenie pomocnicze w firmach transportowych, serwisach przeprowadzkowych, a nawet na wyposażeniu sklepów – w tym przede wszystkim branży meblowej i RTV/AGD. Umożliwiają wygodne i sprawne przemieszczanie wszelkich wielkogabarytowych pakunków pomiędzy piętrami czy na rampie towarowej. Odciążają kręgosłup osoby zajmującej się tym transportem i znacznie przyspieszają cały proces, zapobiegając przy tym niepożądanym wypadkom i uszkodzeniom towaru.

W ofercie naszego sklepu znajdują się schodołazy transportowe nowe oraz schodołazy używane uznanych marek, dostępne w wielu różnych typach i w szerokim zakresie cen. Zależnie od modelu umożliwiają przemieszczenie ładunku nawet do kilkuset kilogramów oraz o znacznych gabarytach. Schodołazy transportowe posiadają regulację prędkości oraz hamulce bezpieczeństwa, które gwarantują komfort i pewność sprawnego przemieszczania ładunku – zarówno w górę, jak i w dół schodów. Są mobilne i stosunkowo lekkie, dlatego świetnie sprawdzają się jako urządzenie pomocnicze w samochodach kurierskich i transportowych. W naszej ofercie dostępne są nie tylko nowe schodołazy transportowe. Oferujemy również schodołazy transportowe używane – zawsze z gwarancją pełnej sprawności technicznej i w doskonałym stanie, podjazdy dla niepełnosprawnych.

Zobacz również:

Wyświetlanie jednego wyniku