Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Wózki elektryczne terenowe

Często zdarza się, że osoby niepełnosprawne po pewnym czasie dochodzą do wniosku, że najkorzystniejszym dla nich rozwiązaniem jest posiadanie dwóch różnych wózków. Jeden lekki i zwrotny, dający komfort funkcjonowania w warunkach domowych i drugi przeznaczony do sprawnego, wygodnego i bezpiecznego przemieszczania się na większych odległościach w terenie otwartym. W takim wypadku opcja zakupu solidnego wózka terenowego wydaje się rozwiązaniem oczywistym. Wózki elektryczne terenowe sprawdzają się w sytuacjach, kiedy osoby korzystające z nich systematycznie przemieszczają się w terenie, pokonując dziennie nawet kilkanaście kilometrów. W przypadku wyjazdów okazjonalnych warto rozważyć opcję zakupu wózka uniwersalnego.

Wózki elektryczne terenowe są masywne, zwykle cięższe niż wersje pokojowe czy uniwersalne. Dysponując większymi akumulatorami i mocniejszym silnikiem, pozwalają na pokonanie większych odległości z większą prędkością. Ceną za te możliwości jest zwykle głośniejsza praca większej jednostki napędowej. W przypadku podróży w terenie otwartym nie stanowi to jednak większej uciążliwości. Komfort i bezpieczeństwo jazdy zapewniają masywne koła, zestaw amortyzatorów i układ jezdny gwarantujący doskonałą przyczepność w zróżnicowanym terenie. Elektryczne wózki terenowe umożliwiają pokonanie stromych podjazdów i bez problemu radzą sobie z krawężnikami. Część modeli posiada napęd na koła przednie, co daje większe możliwości manewrowe. Standardowo wyposażone są w dobrej jakości oświetlenie oraz zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych. Tak jak w przypadku innych typów wózków elektrycznych, tutaj również oferowane są modele z funkcją pionizacji czy windą podnoszącą siedzisko.

Oferta naszego sklepu obejmuje wózki elektryczne terenowe renomowanych producentów. Są to solidne, trwałe i niezwykle stabilne konstrukcje, gwarantujące najwyższy komfort i bezpieczeństwo jazdy nawet w trudnym terenie. Mocne silniki i pojemne akumulatory umożliwiają pokonywanie znacznych odległości. Opcjonalne wyposażenie i funkcjonalności pozwalają dopasować wózek do indywidualnych potrzeb użytkownika.