Wózki inwalidzkie elektryczne terenowe

Często zdarza się, że osoby niepełnosprawne po pewnym czasie dochodzą do wniosku, że najkorzystniejszym dla nich rozwiązaniem jest posiadanie dwóch różnych wózków. Jeden lekki i zwrotny, dający komfort funkcjonowania w warunkach domowych i drugi przeznaczony do sprawnego, wygodnego i bezpiecznego przemieszczania się na większych odległościach w terenie otwartym. W takim wypadku opcja zakupu solidnego wózka terenowego wydaje się rozwiązaniem oczywistym. Wózki elektryczne terenowe sprawdzają się w sytuacjach, kiedy osoby korzystające z nich systematycznie przemieszczają się w terenie, pokonując dziennie nawet kilkanaście kilometrów. W przypadku wyjazdów okazjonalnych warto rozważyć opcję zakupu wózka uniwersalnego takiego jak skuter elektryczny dla niepełnosprawnych będącego doskonałą alternatywą dla pojazdu spalinowego. W naszej ofercie znajdziecie szeroką ofertę na wózki inwalidzkie elektryczne terenowe!

Wózki elektryczne terenowe (wózek inwalidzki elektryczny terenowy) są masywne, zwykle cięższe niż wersje pokojowe czy uniwersalne. Dysponując większymi akumulatorami i mocniejszym silnikiem, pozwalają na pokonanie większych odległości z większą prędkością. Ceną za te możliwości jest zwykle głośniejsza praca większej jednostki napędowej. W przypadku podróży w terenie otwartym nie stanowi to jednak większej uciążliwości. Komfort i bezpieczeństwo jazdy zapewniają masywne koła, zestaw amortyzatorów i układ jezdny gwarantujący doskonałą przyczepność w zróżnicowanym terenie. Elektryczne wózki terenowe umożliwiają pokonanie stromych podjazdów i bez problemu radzą sobie z krawężnikami. Część modeli posiada napęd na koła przednie, co daje większe możliwości manewrowe. Standardowo wyposażone są w dobrej jakości oświetlenie oraz zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych. Tak jak w przypadku innych typów wózków elektrycznych, tutaj również oferowane są modele z funkcją pionizacji czy windą podnoszącą siedzisko.

Oferta naszego sklepu obejmuje wózki elektryczne terenowe renomowanych producentów. Możemy do nich zaliczyć wózki inwalidzkie elektryczne meyra czy wózki inwalidzkie elektryczne mobilex. Są to solidne, trwałe i niezwykle stabilne konstrukcje, gwarantujące najwyższy komfort i bezpieczeństwo jazdy nawet w trudnym terenie. Mocne silniki i pojemne akumulatory umożliwiają pokonywanie znacznych odległości. Opcjonalne wyposażenie i funkcjonalności pozwalają dopasować wózek do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Wózek inwalidzki terenowy

Dla wielu osób niepełnosprawnych wyjście w teren jest nie tylko bardzo stresujące, ale czasem też wręcz niemożliwe. Jest to spowodowane brakiem odpowiedniego urządzenia. A wystarczy tylko wózek inwalidzki terenowy, elektryczny, który pozwala na przemieszczanie się osoby z dysfunkcjami po najbliższej okolicy. Tego typu sprzęt jest dość masywny, a przy okazji i drogi, jednak może całkowicie odmienić życie osoby, która jednocześnie zmaga się z życiem z niepełnosprawnością, a z drugiej musi radzić sobie sama.

Rozwiązaniem, które przychodzi na myśl, jest nowy wózek inwalidzki elektryczny z joystickiem. Ten zaawansowany wózek zapewnia niezależność i łatwość manewrowania, a jego zastosowanie jest szczególnie przydatne w trudnym terenie. Sterowanie nim przypomina granie na konsoli, co czyni go intuicyjnym w obsłudze nawet dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z podobnym sprzętem.

Zobacz również:

Wyświetlanie jednego wyniku