Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Schodołazy używane

Mobilne i relatywnie tanie urządzenia wspomagające transport osób niepełnosprawnych – jakimi są schodołazy, zyskują coraz większą popularność. Ich zaletą jest możliwość wykorzystania niemal w dowolnym miejscu, dzięki czemu jedno urządzenie sprawdza się w różnych budynkach oraz w terenie. Zakup schodołazu wymaga najpierw dokładnego określenia potrzeb osoby, która będzie z niego korzystać. Od tego zależy, czy bardziej praktyczny okaże się schodołaz kroczący, czy schodołaz gąsienicowy. Istotne jest również określenie, jak długo i jak intensywnie będzie wykorzystywane dane urządzenie. W niektórych sytuacjach rozsądniejszym zakupem okażą się schodołazy używane.

W przypadku czasowej niepełnosprawności – na przykład podczas rehabilitacji powypadkowej, konieczność użytkowania transporterów jest kwestią określonego czasu. W przypadku kilkumiesięcznej niepełnosprawności ruchowej wypożyczenie tego typu sprzętu staje się nieekonomiczne. Schodołazy używane są relatywnie tańsze w zakupie i przy wykorzystaniu przez dłuższy, ale określony z góry czas, jest to najlepsze rozwiązanie. Schodołazy używane poleca się również w przypadku, gdy niepełnosprawny nie jest w stanie sprecyzować swoich potrzeb na tyle, żeby właściwie dobrać urządzenie nowe. W takim przypadku zakup tańszego sprzętu pozwala sprawdzić jego możliwości w codziennym funkcjonowaniu i podjąć dalsze decyzje.

Nasz sklep posiada w asortymencie zarówno schodołazy używane gąsienicowe, jak i schodołazy używane kroczące. Dostępność modeli używanych zmienia się zależnie od aktualnie posiadanych egzemplarzy. Jednak w większości przypadków nasz Sprzedawca jest w stanie dobrać schodołaz używany, który najlepiej spełni swoje zadanie w konkretnym przypadku. Wszystkie schodołazy używane są sprawdzone, ich stan techniczny nie budzi żadnych wątpliwości i każdy jest zawsze dokładnie opisany. Decydując się na zakup urządzeń używanych, klient otrzymuje komplet potrzebnych dokumentów wraz z gwarancją.