Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Podnośniki dla osób niepełnosprawnych

Podnośnik do łóżka dla osób niepełnosprawnych – pomóż sobie w działaniu!

Dlaczego oferujemy podnośnik do łóżka, przeznaczony do opieki nad osobami niepełnosprawnymi? Bo świetnie zdajemy sobie sprawę, że potrzebujesz pomocy w ciężkiej pracy i wyzwaniu, jakim jest każdy dzień. Nasze podnośniki do łóżka wspomogą Cię w opiece nad osobą niepełnosprawną.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na podnośniki do łóżek różnego typu. To niezwykle trwały, skuteczny i wszechstronny pomocnik w opiece nad osobą niepełnosprawną.

Gdzie sprawdzi się podnośnik do łóżka z naszej oferty?

Opieka nad seniorami oraz osobami niesprawnymi ruchowo bywa sporym wyzwaniem. To codzienne zmaganie się z niedomagającym ciałem nie tylko osoby chorej czy starszej, ale i opiekunów. Konieczność obracania, zmiany pozycji, przemieszczania czy transferowania np. na zabieg czy do ubikacji to niekiedy bardzo żmudne i długotrwałe czynności. Wymagają znacznej siły i kondycji opiekuna i niejednokrotnie stanowią źródło nieprzyjemnych doznań cielesnych i psychicznych podopiecznego. I nie ma tu znaczenia, czy mowa o domach seniora, szpitalach, ośrodkach opieki czy prywatnych domach. Trudności i niedogodności związane z niedołężnością dotykają we wszystkich miejscach jednakowo. Aby ułatwiać codzienne zmagania opracowuje się proste i zaawansowane urządzenia wspomagające, których dobrym przykładem są podnośniki.

Jak wykorzystać podnośnik do łóżka?

Umiejętna praca z podnośnikiem do łóżka wspomoże Cię w najtrudniejszych momentach opieki nad osobą o znacznej niepełnosprawności ruchowej, w chwili mycia takiego człowieka albo podczas przenoszenia na wózek inwalidzki. Pamiętaj, żeby odpowiednio przygotować się do „przenoszenia”. Nasze podnośniki są jednak na tyle uniwersalne, że każdy da sobie radę z ich obsługą

Podnośniki, jak nazwa wskazuje, służą do unoszenia pacjenta i transferowania w inne miejsce, np. z wózka do łóżka i odwrotnie, pod prysznic, do i z wanny albo basenu. Czasami ich zadaniem jest stabilne spionizowanie pacjenta w taki sposób, aby ułatwić przebieranie albo czynności higieniczne. W odróżnieniu od indywidualnych urządzeń pionizujących, podnośniki z funkcją pionizacji utrzymują pacjenta w zawieszeniu, odciążając w ten sposób osłabione kończyny i kręgosłup.

Jakie podnośniki do łóżka możesz znaleźć w naszej ofercie?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów podnośników, dopasowanych do określonych zadań. Wyróżniamy m.in. podnośniki kąpielowo-transportowe, basenowe, wannowe oraz sufitowe. Pośród nich znaleźć można modele mobilne oraz stacjonarne. Pierwsza grupa, to podnośniki zapatrzone w kółka jezdne lub przystosowane do składania i schowania. Natomiast drugi rodzaj obejmuje podnośniki na stałe przytwierdzane do podłoża, ścianek lub sufitów. Obie grupy są tak samo funkcjonalne, jednak ich przydatność zależy ściśle od okoliczności i miejsca, w którym będą wykorzystywane.

Postaw na najlepsze produkty!

Wszystkie oferowane w naszym asortymencie podnośniki mają atesty i certyfikaty, niezbędne do podjęcia skutecznego działania. Wykonane są z wysokiej klasy materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Posiadamy wyłącznie sprzęt najlepszych, uznanych i cenionych producentów z całego świata, dzięki czemu mamy pewność, że oferujemy Ci wysoką jakość produktów. Na każdy egzemplarz podnośnika do łóżka oferujemy oczywiście gwarancję, wraz z serwisowaniem.