Schodołazy używane gąsienicowe

Schodołazy są stosunkowo tanimi i niezwykle praktycznymi urządzeniami transportowymi dla osób niepełnosprawnych oraz starszych. Jednak koszt zakupu nowego schodołazu waha się w granicach od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. To wciąż duży wydatek. Dlatego wśród klientów bardzo popularne są schodołazy używane, które z powodzeniem służą użytkownikom bezawaryjnie przez wiele kolejnych lat. Szczególnie dużym zainteresowaniem w kategorii urządzeń transportowych cieszą się schodołazy używane gąsienicowe, które wyjściowo są średnio kilkanaście procent droższe niż schodołazy kroczące.

Schodołazy używane gąsienicowe oferowane obecnie na rynku stanowią szeroką grupę transporterów o mocno zróżnicowanych parametrach. Znajdziemy tu zarówno urządzenia najnowszej generacji, jak i nieco tańsze, prostsze konstrukcje sprzed kilku lat. Jednak bez względu na datę produkcji, są to sprzęty w pełni funkcjonalne, komfortowe i przede wszystkim bezpieczne. Zależnie od zasobności portfela i potrzeb można wybrać schodołazy o różnej masie własnej oraz zróżnicowanym udźwigu, z regulowanym zakresem prędkości oraz różną wydajnością baterii. Z uwagi na swoją konstrukcję, schodołazy gąsienicowe sprawdzają się przede wszystkim w terenie otwartym oraz w budynkach użyteczności publicznej. Biegi schodowe są tam zwykle szerokie i ułatwiają manewrowanie. Jednak na rynku znaleźć można również bardzo zwrotne modele o zwartej konstrukcji, które nadają się nawet do użytku w domu jednorodzinnym.

Poniżej znajduje się aktualna lista przedstawiająca schodołazy używane gąsienicowe. Posiadamy modele wielu uznanych marek produkujących sprzęt do transportu. Szeroki zakres cen oraz bogaty pakiet możliwości pozwolą każdorazowo dobrać najodpowiedniejszy model. Oferta obejmuje sprzęt kilkuletni oraz niemal nowy, z gwarancją producenta. Niezależnie od tego na wszystkie schodołazy używane udzielamy gwarancji sklepowej, oraz dostarczamy kompleksową instrukcję w języku polskim do konkretnego modelu.

 

Może zainteresuje Cię oferta: