Schodołazy używane gąsienicowe

Schodołazy są stosunkowo tanimi i niezwykle praktycznymi urządzeniami transportowymi dla osób niepełnosprawnych oraz starszych. Jednak koszt zakupu nowego schodołazu waha się w granicach od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. To wciąż duży wydatek. Dlatego wśród klientów bardzo popularne są schodołazy używane, które z powodzeniem służą użytkownikom bezawaryjnie przez wiele kolejnych lat. Szczególnie dużym zainteresowaniem w kategorii urządzeń transportowych cieszą się schodołazy, które wyjściowo są średnio kilkanaście procent droższe niż schodołazy kroczące.

Schodołaz gąsienicowy to innowacyjne rozwiązanie, które zyskuje na popularności wśród urządzeń wspomagających mobilność osób starszych i niepełnosprawnych. Ten rodzaj schodołazu różni się od tradycyjnych modeli tym, że zamiast kołek korzysta z gąsienic, co pozwala na płynne i bezpieczne pokonywanie schodów, nawet tych o nieregularnych kształtach lub wykonanych z różnych materiałów.

Schodołazy używane gąsienicowe oferowane obecnie na rynku stanowią szeroką grupę transporterów o mocno zróżnicowanych parametrach. Znajdziemy tu zarówno urządzenia najnowszej generacji, jak i nieco tańsze, prostsze konstrukcje sprzed kilku lat. Jednak bez względu na datę produkcji, są to sprzęty w pełni funkcjonalne, komfortowe i przede wszystkim bezpieczne. Zależnie od zasobności portfela i potrzeb można wybrać schodołazy o różnej masie własnej oraz zróżnicowanym udźwigu, z regulowanym zakresem prędkości oraz różną wydajnością baterii. Z uwagi na swoją konstrukcję, schodołazy używane sprawdzają się przede wszystkim w terenie otwartym oraz w budynkach użyteczności publicznej. Biegi schodowe są tam zwykle szerokie i ułatwiają manewrowanie. Jednak na rynku znaleźć można również bardzo zwrotne modele o zwartej konstrukcji, które nadają się nawet do użytku w domu jednorodzinnym.

Poniżej znajduje się aktualna lista przedstawiająca schodołazy używane gąsienicowe. Posiadamy modele wielu uznanych marek produkujących sprzęt do transportu. Szeroki zakres cen oraz bogaty pakiet możliwości pozwolą każdorazowo dobrać najodpowiedniejszy model. Oferta obejmuje sprzęt kilkuletni oraz niemal nowy, np Schodołaz kroczący używany, z gwarancją producenta. Niezależnie od tego na wszystkie schodołazy używane udzielamy gwarancji sklepowej, oraz dostarczamy kompleksową instrukcję w języku polskim do konkretnego modelu. W ofercie naszej firmy, możesz znaleźć takie rozwiązania jak Wypożyczalnia schodołazów.

Może zainteresuje Cię oferta: