AAT Cargo Master serii A Schodołaz towarowy dla profesjonalistów

24.700,00

Opis

Schodołaz towarowy dla profesjonalistów

Model AAT CARGO MASTER SERII A to schodołaz dla profesjonalistów umożliwiający przemieszczanie ciężkich ładunków. Dzięki wykorzystaniu urządzenia nie są potrzebne aż dwie osoby do transportu, nie ma także ryzyka przeciążenia się, czy powstania urazów albo spowodowania wypadków. Schodołazy towarowe to duże ułatwienie w transporcie.

Schodołazy towarowe – łątwy transport, ciężkich rzeczy

Urządzenie zapewnia łatwy transport ciężkiego ładunku przy minimalnym nakładzie własnych sił. Wystarczy jedna osoba, by sterować urządzeniem i wykonać konkretne zadanie. Model z tej serii sprawdza się szczególnie w przypadku ekstremalnie ciężkich, a także nieporęcznych ładunków. To urządzenie do zadań specjalnych, które zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Prezentowany model pozwala zająć się najcięższymi ładunkami o masie aż do 350 kg. Można je komfortowo przewieźć po schodach bez obaw o własne zdrowie. W ten sposób transportuje się na przykład piece, kuchenki czy kotły grzewcze.

Urządzenie posiada mocny silnik, który jest zasilany akumulatorami (schodołazy elektryczne), jakie w razie potrzeby można szybko i bez problemu wymienić. Kabel samochodowy pozwala na ich ładowanie nawet w momencie, gdy znajdujemy się w drodze. Zestaw akumulatorów dostarczany dodatkowo to gwarancja płynnego użytkowania, bez potrzeby robienia przerw na ładowanie.

Specjalny model posiada także spory prześwit, dzięki czemu przydaje się również w przypadku robót budowlanych. Wykorzystuje się go w miejscach o nierównym i zanieczyszczonym podłożu, gdzie mamy do czynienia z gwoździami, kamieniami, itd. Urządzenie zapewnia bezpieczne użytkowanie, posiada gumowe i wytrzymałe opony, więc sprawdzi się nawet w trudnych warunkach zewnętrznych.

Zastosowanie schodołazu w takiej postaci sprawia, że teraz tylko jedna osoba może się zająć kompleksowo transportem danego ładunku. To dobra opcja dla każdego profesjonalisty, a także lepsza dbałość o zdrowie własne i swoich pracowników. Taka inwestycja jest szczególnie opłacalna. Warto rozważyć zakup lub wynajem schodołazów towarowych.

Typ A350 posiada ładowność do 350 kg, a prędkość wspinaczki wynosi od 4 do 10 stopni na minutę. Zasięg na jednym ładowaniu akumulatota wynosi od 15 do 30 pięter. Masa akumulatora to z kolei 46 km. Urządzenie posiada wysokość 1130, szerokość 590 i głębokość 520 mm.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą schodołazów towarowych.

AatcargomasterseriaaDane

Dodatkowe informacje

Producent