Go-Go wózek dla osób niepełnosprawnych z napędem elektrycznym

6.600,00

Opis

Wózek z napędem elektrycznym

Skuter GO GO ELITE TRAVELLER to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego użytkownika, który oczekuje doskonałej jakości i swobody poruszania się. Jest to propozycja dla osób niepełnosprawnych i starszych. W ten sposób można komfortowo funkcjonować i pokonywać ograniczenia na co dzień. Skuter jest kompaktowy i wygodny w użytkowaniu. Waga skutera bez baterii wynosi ok. 40 kg, można nim łatwo manewrować, nawet w miejscach o niewielkich wymiarach, wąskich i problematycznych. Skuter można łatwo złożyć i przetransportować w bagażniku samochodu. Dzięki zastosowaniu tego modelu można bez problemu poruszać się wszędzie tam, gdzie chcemy się dostać. Skuter GO GO można zabrać ze sobą w każde miejsce i korzystać z uroków życia czy spotkań towarzyskich. Pojazd jest dostępny w opcji trójkołowej i czterokołowej. Model GO GO PLUS to wersja bardziej zaawansowana, która posiada możliwość obciążenia aż do 147 kg, a także kierownicę w formie pętli, co ułatwia prowadzenie skutera.
Model GO GO ELITE TRAVELLER posiada akumulatory 2 x 12 V oraz osiąga maksymalną prędkość 7 km/h. Posiada zasięg 16 km, a jego całkowita długość wynosi 100,3 cm. Model bez akumulatorów waży 34 kg, natomiast waga akumulatorów to 9,5 kg. Maksymalne dopuszczalne obciążenie w tym przypadku wynosi 125 kg, a promień skrętu wynosi 112 cm.

W wersji GO GO ELITE TRAVELLER PLUS znajdziemy akumulatory 2 x 12 V, 17 Ah i rozwinięcie maksymalnej prędkości do 7,5 km/h. Zasięg tego modelu wynosi 17,5 km, a całkowita długość skutera wynosi 102 cm. Waga skutera bez akumulatorów wynosi 39,5 kg, a akumulatory ważą 13 kg. Maksymalne dopuszczalne obciążenie wynosi 147 kg, natomiast promień skrętu w tym wypadku wynosi 116 cm.

GogoDane

Dodatkowe informacje

Producent