Capri 291360061 trzyczęściowy podnośnik wannowy dla osób niepełnosprawnych

2.375,00

Opis

Funkcjonalny podnośnik wannowy, który pasuje do wszystkich rodzajów wanny. Zapewnia wygodną kąpiel dla osób, które mają problemy z samodzielnych wchodzeniem i wychodzeniem z wanny. Na podnośnik składają się trzy części, które można łatwo montować i demontować. Posiada odpowiednie wymiary, dzięki czemu można go łatwo transportować i przechowywać. Jednocześnie zapewniona jest stabilność konstrukcji, która jednocześnie nie posiada zbyt dużego własnego ciężaru.

Siedzisko samonośne oraz oparcie posiadające profilowanie dopasowujące się do ciała, są wykonane z tworzywa sztucznego. Jest to materiał przyjazny w dotyku, jednocześnie posiadający właściwości antypoślizgowe. Jest to materiał trwały, łatwy w utrzymaniu, a także w zachowaniu czystości. Oparcie posiada regulowany kąt nachylenia, nawet w najniższym położeniu.
Obsługa urządzenia jest bardzo prosta, odbywa się za pomocą przełączników znajdujących się na pilocie. Są to strzałki góra-dół. Akumulator posiada długą żywotność, która jest uzależniona od ciężaru użytkownika i częstotliwości korzystania z podnośnika. Pojedyncze ładowanie to około dziecięciu cykli pracy. Urządzenie waży 15,1 kg, a maksymalna dopuszczalna waga użytkownika to 130 kg.

Podnośnik wannowy posiada zdejmowane części elektryczne, co ułatwia czyszczenie urządzenia. Czas ładowania akumulatorów to tylko godzina. Zastosowano tutaj akumulatory litowo-jonowo-manganowe, które znajdują się w pilocie sterującym. Mamy tutaj do czynienia z łatwym montażem i demontażem na pięć części, bez użycia narzędzi. Podnośnik posiada stabilne siedzenie i wyprofilowaną powierzchnię. Siedzisko jest wykonane z tworzywa zapobiegającego ześlizgowi. Zastosowano tutaj tworzywo z jonami srebra, które pomaga w utrzymaniu w czystości, a także posiada właściwości antybakteryjne. Podnośnik jest dostępny także jako opcja niebieskie nakładki bakteriostatyczne i antypoślizgowe. Urządzenie ma kolor biały.

Całkowita długość podnośnika wynosi 72,1 c, a ciężar 12,9 kg. Szerokość siedziska z klapkami bocznymi to 70,5 cm, a bez klapek 37,5 cm. Wysokość oparcia to 67,5 cm, szerokość 35 cm. Minimalna wysokość siedzenia od podłoża to 7,2 cm, a maksymalna 42 cm. Największe nachylenie oparcia to 40 stopni, a maksymalne obciążenie 130 kg. Ciężar oparcia to 5,9 kg, siedziska 4,4 kg, podstawy 2,2 kg, a pilota sterującego 0,4 kg.

Capri291360061Dane

Dodatkowe informacje

Producent