SITO meyra podnośnik i pionizator dla osób niepełnosprawnych

9.375,00

Brak w magazynie

Opis

Urządzenie posiada w sobie funkcje podnośnika oraz pionizatora. Posiada funkcje podnoszące i pionizujące, które sterowane są elektrycznie. Dodatkowo manualnie można regulować szerokość ramion jezdnych na czas podnoszenia czy opuszczania. Istnieje także opcja ręcznej obsługi podnośnika w momencie, gdy akumulatory są rozładowane. Dostępne jest również mechaniczne opuszczanie awaryjne. Podnośnik posiada łatwo montowane elementy, bez użycia narzędzi. Łatwy jest również demontaż poszczególnych części wyposażenia. Istnieje także opcja zamówienia dodatkowych elementów. Całość wykonana jest ze stali, która jest lakierowana proszkowo.

Wysokość podniesienia wynosi minimum 44, a maksimum 177 cm. Średnica przednich kółek to 7,5 cm x 2, a całkowita wysokość to 207 cm. Średnica tylnych kółek to 7,5 cm x 2 wraz z możliwością zablokowania. Podnośnik waży 42,5 kg, pionizator 49 kg, ramienia podnoszącego 6,5 kg, ramienia pionowego 5 kg, podnóżka i ochraniaczy 7 kg, baterii 6 kg. Długość ramy wynosi 123 cm, zewnętrzna szerokość 63,5 cm, z rozłożoną ramą 92 cm. Wysokość ramion jezdnych to 11 cm. Baterie to 2 x 12 V, 7,2 Ah. Baterie są ołowiowo-żelowe i można je łatwo ładować: 24 C, 4 A. Maksymalne obciążenie to 160 kg.

Piozniator8013147Dane

Pionizatory dla niepełnosprawnych

Pionizatory dla niepełnosprawnych to nieodzowne urządzenia w szpitalach, domach opieki dla osób starszych czy u fizjoterapeutów. Oferowane przez nas urządzenie to jednocześnie funkcje pionizujące, jak i podnoszące. Całość sterowana jest elektrycznie, co jest bardzo wygodne. Nie oznacza to jednak, że podnośnik pozbawiony jest mechanicznego sterowania. Zdecydowanie posiada taką opcję, ponieważ jest ona pomocna w momencie, kiedy akumulatory zostaną całkowicie rozładowane. Maksymalne obciążenie tego urządzenia to 160 kg.

Pionizatory dla niepełnosprawnych

Szukasz urządzeń dla niepełnosprawnych, które na pewno się przydadzą? Takimi mogą okazać się pionizatory dla niepełnosprawnych. Idealnie spisują się zarówno w szpitalach, jak i w domach opieki. Używane są głównie do podnoszenia osób niepełnosprawnych, starszych czy po zabiegach. Zazwyczaj sterowane są elektrycznie, dlatego są niezwykle wygodne i nie potrzebują od opiekuna użycia żadnej siły. Są udogodnieniem, które pozwala osobom z dysfunkcjami na godne i szczęśliwe życie. Warto więc je zamówić, jeśli istnieje taka możliwość.

Pionizator podnośnik

Pionizator podnośnik to bardzo ważne urządzenie, które sprawdza się zarówno w szpitalach, domach opieki i innych podobnych miejscach, gdzie opieka nad osobami niepełnosprawnymi, starszymi czy po operacjach to norma. Sprzęt ten na pewno sprawdzi się w chwilach, kiedy chcemy rozpocząć rehabilitację z taką osobą albo zamierzamy po prostu przystąpić do czynności higienicznych. Podnośnik ma funkcje podnoszące, jak i pionizujące. Sterowany jest elektrycznie, ale można również dodać pewne manualne ruchy, które umożliwiają regulację ramion.

 

Polecane artykuły na blogu:

Dodatkowe informacje

Producent