GOGOEliteTraveller elektryczny skuter dla osób niepełnosprawnych

6.600,00

Opis

Nowoczesny skuter z napędem elektrycznym. To szansa na większą niezależność i komfort użytkowania każdego dnia. Został zaprojektowany z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych. Gwarantuje normalne funkcjonowanie i doskonale sprawdza się nawet w ciasnych pomieszczeniach.

Skuter bez baterii waży 40 kg. Można go łatwo zmieścić bez składania w bagażniku samochodowym, dzięki czemu przewożenie nie stanowi żadnego problemu. Można się wybrać na spacer, wyjechać na wakacje, na zakupy czy wszędzie tam, gdzie użytkownik ma ochotę.

Jest to opcja dla osób z chorobami kręgosłupa, stawów, mięśni czy częściowymi niedowładami, a także problemami kardiologicznymi, i innymi.

Model GOGO to swobodne poruszanie się bez jakichkolwiek problemów. Można go zabrać ze sobą wszędzie, gdzie tylko chcemy. To zapewnienie większej niezależności. Model jest dostępny w wersji czterokołowej i trójkołowej. Najbardziej zaawansowany model GOGO PLUS posiada opcję dodatkowego obciążenia do 147 kg i kierownicę w kształcie pętli, co ułatwia prowadzenie.

W zestawie znajdują się trzy kolory wymiennych nakładek karoserii, są to barwy: niebieska, srebrna i bordowa.

W wersji GOGO zastosowano akumulatory 2 x 12 V, pojazd rozwija maksymalnie prędkość 7 km/h i ma zasięg 16 km. Całkowita długość wynosi 100,3 cm, waga bez akumulatorów to 34 kg, akumulatory ważą z kolei 9,5 kg. Maksymalne obciążenie to 125 kg, a promień skrętu wynosi 112 cm.

W wersji GOGO PLUS zastosowano akumulatory 2 x 12 V, 17 Ah, pojazd rozwija prędkość 7,5 km/h i ma zasięg 17,5 km. Całkowita długość skutera to 102 cm, waga bez akumulatorów to 39,5 kg, akumulatory ważą 14 kg. Maksymalne obciążenie to 147 kg, a promień skrętu wynosi 116 cm.

Gogoelite traveller Dane

Dodatkowe informacje

Producent