EAGLE 625 Podnośnik kąpielowo-transportowy do 175kg

Opis

Podnośnik kąpielowo-transportowy do 175kg

Nowoczesny podnośnik EAGLE 625 to komfortowy transport i podnoszenie pacjentów. Jest to propozycja odpowiednia dla pacjentów o wadze do 176 kg. Zaletą tego urządzenia jest działanie automatyczne, sterowanie pilotem, a także wysokiej jakości siłowniki LINAK, które zapewniają płynne i bezawaryjne działanie oraz pełen komfort użytkowania.

Podnośnik został zaprojektowany w taki sposób, by można było go szybko złożyć i przetransportować. Model posiada koła z blokadą oraz podnośniki z przyciskiem awaryjnym. Rama jezdna jest ruchoma, a także posiada płynną regulację rozstawu, co pomaga osiągnąć najlepszą stabilizację. Zawieszka wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny, która przepuszcza wodę i jest szybkoschnąca. Dodatkowo podnośnik jest odpowiedni nie tylko do podnoszenia pacjentów z wózków czy łóżek, ale także z poziomu podłogi, dzięki czemu jest to odpowiedni sprzęt do kompleksowej opieki.

W ofercie znajdują się trzy rodzaje nosideł. Pierwszym z nich jest REGULAR, który stanowi opcję dla większości pacjentów. Druga opcja to Comfort, posiadająca zagłówek, a także HYGIENIC – podnośnik, który można zastosować także w toalecie. Nosidła mogą być wykonane z szarego poliestru lub niebieskiej siatki poliestrowej.

Eagle625Dane

Dodatkowe informacje

Producent