EAGLE 620 Podnośnik kąpielowo-transportowy do 150kg

3.800,00

Opis

Podnośnik kąpielowo-transportowy do 150kg

Podnośnik EAGLE 620 umożliwia łatwy transport oraz komfortowe podnoszenie pacjentów. Jest to urządzenie dedykowane dla osób o wadze do 150 kg. Podnośnik jest wygodny w obsłudze, gdyż działa w sposób automatyczny i sterowany jest pilotem. Dodatkowo wyposażono go w siłowniki LINAK. Całość gwarantuje swobodne i komfortowe użytkowanie, bez jakichkolwiek problemów i komplikacji.
Specjalna konstrukcja EAGLE 620 sprawia, że jest to urządzenie łatwe w transporcie, można je szybko złożyć i przewieźć.

Dodatkowo EAGLE 620 posiada kółka z blokadą, a także ruchomą ramę jezdną z regulacją rozstawu. W ten sposób można osiągnąć optymalną stabilność. Podnośnik posiada także przycisk awaryjny, a zawieszka z zagłówkiem została wykonana z materiału o wysokiej trwałości, przepuszczającego wodę, a więc i szybkoschnącego. Za pomocą tego podnośnika można podnieść pacjentów znajdujących się na łóżku czy wózki, ale także z poziomu podłogi, co zapewnia w pełni uniwersalne użytkowanie.

W tym modelu dostępne są trzy rodzaje nosideł. Opcja REGULAR jest odpowiednia dla większości pacjentów. Model COMFORT posiada zagłówek, natomiast HYGIENIC można stosować również w toalecie. Nosidła wykonane mogą być z poliestru w kolorze szarym lub siatki poliestrowej, niebieskiej.

Eagle620Dane

Dodatkowe informacje

Producent