Platforma schodowa DELTA (D-TA tor prosty)

Kategoria:

Opis

Platforma przychodowa Delta to połączenie wysokiej jakości wykonania oraz praktycznych rozwiązań, jakie gwarantują użytkownikowi maksymalne zadowolenie z codziennego wykorzystania sprzętu. W ten sposób można pokonać różnego rodzaju bariery architektoniczne, jakie do tej pory stanowiły ogromny problem dla osoby niepełnosprawnej. Jest to także świetne rozwiązanie dla osób starszych, z amputacjami i wszystkich, którzy poruszają się na wózkach inwalidzkich. Platforma Delta charakteryzuje się prostym torem jazdy. Jest odpowiednia do montażu w przypadku schodów prostych, które nie posiadają półpięter.

Szyny montowane są do ściany albo mocowane na specjalnych słupkach. Jest to część stała całej konstrukcji. Z kolei część ruchomą stanowi platforma, która posiada swój własny wydajny napęd. Obsługa takiej platformy jest bardzo prosta i komfortowa. Użytkownik może się samodzielnie poruszać, bez ingerencji opiekuna czy kogoś z rodziny. Wystarczy przywołać platformę poprzez wciśnięcie przycisku znajdującego się na kasecie przywoławczej. Kolejnym krokiem jest najeżdżanie na platformę i przemieszczanie się w docelowe miejsce. W tym momencie zamykają się rampy najazdowe oraz ramiona, co zapewnia doskonałe bezpieczeństwo w trakcie poruszania się. To świetny sposób na swobodne pokonanie różnic poziomów w budynkach, domach czy w innych przestrzeniach, gdzie istnieją bariery architektoniczne w postaci schodów prostych.

W momencie, gdy platforma dotrze w miejsce docelowe, ramiona automatycznie się rozkładają i można swobodnie wyjechać wózkiem. To wysoki stopień mobilności i alternatywa dla windy pionowej. Montaż jest prosty i szybki. Nie ma tutaj potrzeby przeprowadzania prac budowlanych czy remontowych i ingerowania w architekturę miejsca. Platforma zajmuje niewiele miejsca i doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Urządzenie można dostosować indywidualnie do potrzeb i wymagań użytkownika. Warto zainwestować w solidny i bezpieczny sprzęt. To znaczna poprawa komfortu życia dla osób niepełnosprawnych oraz dla seniorów.

DELTADane

Dodatkowe informacje

Producent