Krzesło schodowe HOMEGLIDE OUT (tor prosty)

Opis

Krzesło schodowe Homeglide Out porusza się po torze prostym. Jest to wygodne krzesło przyschodowe, które sprawdzi się w domowej przestrzeni. Może być wykorzystywane zarówno przez osoby niepełnosprawne, jak i starsze czy z problemami ruchowymi albo po amputacjach. Prezentowany model jest odpowiedni do zastosowania zewnętrznego. Całość jest stabilna, solidnie wykonana i bardzo odporna na działanie warunków atmosferycznych i innych czynników zewnętrznych. Jest to urządzenie funkcjonalne, które zapewnia osobom poruszającym się na wózku, znacznie większą swobodę i wolność poruszania się. W ten sposób można pokonać bariery architektoniczne i maksymalnie korzystać z dostępnej przestrzeni.

Specjalny projekt tego krzesełka został dostosowany do potrzeb użytkowników. Korzystanie ze sprzętu jest proste, wygodne i nie wymaga wielkiej siły czy inferencji. Można się samodzielnie posługiwać każdym elementem urządzenia. W ten sposób można swobodnie i bez pomocy innych osób, wyjść do ogrodu czy na taras. To wielkie ułatwienie dla osób niepełnosprawnych i starszych, a także wygoda dla rodziny czy opiekunów.

W tym wypadku wykorzystano nowoczesne technologie. Krzesełko przyschodowe jest proste w montażu i zapewnia wysoki komfort użytkowania. sprzęt jest solidnie wykonany, dzięki czemu można go nawet intensywnie użytkować. Wszystkie elementy odznaczają się najlepszymi standardami. Dodatkowo mamy tutaj wysoką wytrzymałość na warunki pogodowe. Całość jest łatwa w codziennym użyciu, co ma wielkie znaczenie w takim przypadku. Użytkownik wykorzystuje joystick, który wystarczy tylko wcisnąć i przytrzymać, by wprawić krzesełko w ruch. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w sygnały dźwiękowe, gdy pojawiają się jakieś błędy czy problem. Mamy zastosowaną ochronę poszczególnych elementów. Wysokiej jakości pokrowiec można wykorzystać, by przykryć urządzenie w momencie, gdy z niego nie korzystamy.

Prezentowane krzesełko odznacza się wysokimi standardami wykonania. Jest funkcjonalne, bezpieczne i zapewnia dużą swobodę poruszania się, dlatego każdy użytkownik będzie zadowolony z takiego właśnie wyboru.

HOMEGLIDEDane