Feedback

Tel: 603 527 751

biuro@pokonaj-bariery.pl

GECKO SEAT

22.950,00

Schodołaz GECKO SEAT od ANTANO to innowacyjny schodołaz kroczący z krzesełkiem, zaprojektowany z myślą o osobach z ograniczoną mobilnością, które nie są uzależnione od wózka inwalidzkiego. Urządzenie to jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających częściową zdolność do utrzymania równowagi, umożliwiając im bezpieczne przemieszczanie się po schodach. Wygodne siedzisko, uchylne podłokietniki i regulowany podnóżek zapewniają maksymalny komfort oraz ułatwiają transfer użytkownika. GECKO SEAT sprawdzi się przy różnych typach schodów, włączając proste, trapezowe i spiralne.

Wyposażony w zaawansowany system antywywrotny, schodołaz gwarantuje stabilność i ciągłe oparcie na dwóch przylegających schodach, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania i minimalizuje ryzyko upadku. Dzięki tej funkcji, osoba obsługująca urządzenie nie musi martwić się o utrzymanie balansu podczas transportu, co czyni użytkowanie GECKO SEAT bezstresowym i bezpiecznym doświadczeniem zarówno dla przewożonej osoby, jak i operatora.

Opis

GECKO SEAT to schodołaz kroczący z krzesełkiem i systemem antywywrotnym włoskiej firmy ANTANO. Przeznaczony jest do transportowania osób z ograniczoną możliwością poruszania się, ale bez konieczności korzystania z wózka inwalidzkiego. GECKO SEAT jest idealny dla osób o większej autonomii ruchu, które utrzymają stabilną pozycję przesadzone z wózka na czas transportowania po schodach. Schodołaz wyposażony jest w komfortowe siedzisko, uchylne podłokietniki i regulowany podnóżek, które ułatwiają przesiadanie się osoby przewożonej. Ten model schodołazu idealnie sprawdza się na każdych schodach, zarówno prostych, trapezowych, jak i kręconych.

 

Tak jak schodołaz GECKO, jego wersja z krzesełkiem posiada system antywywrotny, który zapewnia stabilność sprzętu na schodach w trakcie pracy, poprzez nieprzerwane oparcie schodołazu na dwóch, sąsiadujących ze sobą schodach. Dzięki temu eliminuje ryzyko upadku w fazie kroczenia między schodami. Sprzęt nie wymaga od operatora kontrolowania balansu – korzystanie z niego odbywa się bez stresu o bezpieczeństwo przewożonego pacjenta.

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowo płatnych pasów 5-punktowych.

PARAMETRY TECHNICZNE
GECKO SEAT
masa całkowita wyrobu 62,2 kg
– masa jednostki kroczącej 42,7 kg
– masa steru 19,5 kg
dopuszczalne obciążenie 160 kg (opcjonalnie 180 kg)
wymiary (dł. x gł. x wys.) min. 53,5×101,5×129 cm; max. 53,5x107x145 cm
minimalna szerokość klatki schodowej 55 cm
minimalne wymiary podestu manewrowego (kształt „L”) 85 x 85 cm
minimalne wymiary podestu manewrowego (kształt „U”) 85 x 170 cm
minimalna głębokość stopnia 20 cm
wysokość stopnia min. 10 cm; max. 24 cm
maksymalna prędkość (z naładowanymi akumulatorami) 18 (stopni/minutę)
parametry akumulatorów (2 sztuki) 12V; 9,0 A/h
parametry zasilania ładowarki 230/24 V; 50-60 Hz
średnia wytrzymałość naładowania baterii (z obciążeniem max. 80kg) w górę i w dół – 1200 stopni; pod górę – 600 stopni; w dół – 600 stopni
zasięg, kiedy wskaźnik naładowania akumulatorów pokaże rezerwę (poziom naładowania baterii 25%, obciążenie do 80 kg) 50 stopni
czas ładowania akumulatorów 8 godzin
temperatura przechowywania (w kartonie w suchym miejscu) od -10°C do +40°C
przedział temperatury bezpiecznego użytkowania od 0°C do +40°C
wymiary opakowania (dł. x gł. x wys.) 80 x 65 x 90 cm
całkowita masa opakowania wyrobu 70 kg
moc silnika 350 W

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.