Feedback

Tel: 603 527 751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Jolly TGR

7.999,00

Design Jolly TGR skupia się na ułatwieniu obsługi: jego intuicyjny panel sterowania jest niezwykle prosty w obsłudze, a ergonomiczne uchwyty i pasy bezpieczeństwa zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Dzięki kompaktowej konstrukcji, Jolly TGR jest łatwy do transportu i przechowywania. Z łatwością radzi sobie z różnorodnymi typami schodów, niezależnie od ich kształtu czy wielkości, dzięki solidnym gąsienicom i zaawansowanemu mechanizmowi podnoszenia.

Jolly TGR to więcej niż schodołaz, to twoja nowa droga do swobody i niezależności. Wybierz Jolly TGR i odkryj, jak łatwe może być pokonywanie schodów!

Opis

Jolly TGR jest niewielkim, bardzo mobilnym schodołazem gąsienicowym, który doskonale sprawdza się w ciasnych, wąskich miejscach. Ich pokonywanie umożliwia specjalna konstrukcja, dzięki której może on pokonywać zakręty pod kątem prostym na spoczniku o wymiarach 100 cm na 100 cm, zaś na spoczniku 105 cm na 200 cm zakręty w kącie półpełnym (180°). Jolly TGR należy do grupy transporterów ruchomych, przy których nie jest potrzebna żadna instalacja. Jego dużą zaletą jest możliwość rozłożenia na dwie niezależne części, co bardzo ułatwia transport w nawet niedużych samochodach.

Dane techniczne:

Maksymalny udźwig 130 kg razem z pasażerem
Waga schodołazu 52 kg
Ładowanie elektroniczny prostownik wbudowany na stałe w urządzenie
Napęd elektryczny silnik 12 V – 160 W DC
Zasilanie akumulatorowe 12 V, 24 Ah, bezobsługowe
Rodzaj hamulca negatywny elektromagnetyczny 12 V

 

Transporter schodowy, który Państwu oferujemy, jest dostarczany wraz z kartą gwarancyjną, instrukcją obsługi w polskim języku i certyfikatem CE ( niezbędnym do odbioru budowlanego)

*W cenie nie jest wliczony transport oraz szkolenie związane z obsługą urządzenia To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.