Feedback

Tel: 603 527 751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Liftkar Sano PTR

17.500,00

Zyskaj swobodę ruchu i niezależność dzięki Sano Liftkar PTR – innowacyjnemu schodołazowi dla osób niepełnosprawnych! Ten zaawansowany technologicznie urządzenie pozwoli Ci pokonać każde schody, otwierając drzwi do świata pełnego możliwości.

Sano Liftkar PTR to rewolucyjny schodołaz, który łączy w sobie najnowsze osiągnięcia technologii i ergonomiczne rozwiązania. Wykorzystuje unikalny, elektryczny mechanizm przenoszenia, który gwarantuje bezpieczeństwo i płynność ruchu na każdym stopniu. Niezależnie od kąta nachylenia czy rodzaju schodów – Liftkar PTR poradzi sobie z każdym wyzwaniem.

Produkt w dwóch wariantach:

  • Udźwig do 130 kg
  • Udźwig do 160 kg

Opis

Liftkar PTR jest nowoczesnym schodołazem gąsienicowym, niezwykle przydatnym dla osób niepełnosprawnych, na co dzień poruszających się na wózkach inwalidzkich. Model ten jest bardzo mobilny, dając użytkownikom dużą swobodę poruszania się. Posiada specjalną konstrukcję dostosowaną do użytkowania na prostych stopniach, co jest bardzo dużym ułatwieniem dla osoby poruszającej się na wózku jak i dla jego opiekuna. Dużą zaletą tego schodołazu jest prostota obsługi, do jego złożenia wystarczy jedynie zwolnić dwie dźwignie, a całość jest bardzo łatwa do transportu.

Schodołaz charakteryzuje się dużym zasięgiem, bo wynoszącym aż 50 pięter, a dodatkowo posiada zintegrowany system diagnostyczny. W urządzeniu zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań, między innymi mikroprocesorowy układ sterowania, elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem oraz zaawansowany system czujników nachylenia. Urządzenie ma możliwość pracy w trzech prędkościach i oferowane jest w dwóch wersjach różniących się maksymalnym udźwigiem.

Parametry techniczne:

Waga schodołazu 39 kg, kolumna 11 kg, podstawa 28 kg
Maksymalny udźwig 130 lub opcjonalnie 160 kg
Wysokość transportera 995 mm
Szerokość transportera 672 mm
Maksymalny kąt nachylenia 35 stopni
Długość transportera  1410 mm
Długość podstawy 980 mm
Dostępne prędkości 4,5m/5,5m/6,5m

Polecane artykuły na blogu:

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.