Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Antano LG 2004 new – schodołaz gąsienicowy

15.600,00

Opis

Pierwsza wersja schodołazu gąsienicowego LG 2004 okazała się być hitem pośród oferowanych wówczas urządzeń tej kategorii. Jednak producent – włoska firma ANTANO – nie osiadł na laurach. Przez kolejne lata udoskonalał swoje dzieło – w oparciu o zbierane od użytkowników opinie oraz własne badania. Osiem lat później nadszedł czas na wielki comeback. Na rynku pojawił się ulepszony schodołaz gąsienicowy Antano LG 2004 new. Nowoczesny design, jeszcze lepsze materiały i nowe technologie – wszystko to zamknięte w sprawdzonej konstrukcyjnie maszynie. Zgodnie z przewidywaniami, transporter szybko zyskał uznanie wśród specjalistów i zadowolenie u kolejnych użytkowników.

Ewolucja schodołazu uwidoczniła się zwłaszcza w dbałości o najdrobniejsze szczegóły – zarówno projektowe jak i  estetyczne. W nowej wersji również najważniejszy jest pacjent, którego komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie zawsze były wyznacznikiem stosowania konkretnych rozwiązań na etapie projektowania i produkcji. Rygorystyczne przestrzeganie powyższej zasady zaowocowało powstaniem dopracowanego modelu o wszechstronnym zastosowaniu. Schodołaz LG2004 new przeznaczony jest do użytku domowego oraz na zewnątrz pomieszczeń. Co ważne, w prezentowanym modelu połączenie tych dwóch podstawowych funkcji nie było efektem konstrukcyjnych kompromisów. Konstrukcja nowego transportera LG 2004 połączyła najlepsze rozwiązania, które pozwalają doskonale spisywać się w obu środowiskach.

Jest on niezwykle wygodny, wytrzymały i niezawodny. Pojemny i żywotny akumulator zapewnia dobre osiągi. Dzięki możliwości dopasowania ciężaru i mechaniki ruchu do bieżącej potrzeby, powstają dodatkowe oszczędności energii i wydłuża się czas działania. Opatentowany system manewrowania schodołazem pozwala bez wysiłku skręcać oraz zawracać nawet w wąskich przestrzeniach, co czyni urządzenie niezwykle zwrotnym. Jest to rodzaj wspomagania elektrycznego 4 kółek – włączane w razie potrzeby i pozwalające odwrócić schodołaz wokół własnej osi. Promień skrętu wynosi w tym przypadku 0 stopni!!! Wystarczy, że przestrzeń manewrowa zmieści maksymalnie wystające zewnętrzne elementy urządzenia bądź wózka z pasażerem. Transporter posiada możliwość odłączenia systemu w razie zagrożenia i ręcznego podniesienia kółek i gąsienic. Redukcja wymiarów schodołazu do niezbędnego minimum polegała między innymi na zastosowaniu nowszego systemu składanych zaczepów do wózka, przy jednoczesnym zamontowaniu regulowanego, podwójnego, miękkiego zagłówka dla podniesienia komfortu pacjenta.

Schodołaz Antalo LG2004 new działa bezawaryjnie w zakresie temperatur od -20 aż do +50 stopni Celsjusza. Takie parametry użytkowe potwierdzają jedynie, że wybór tego transportera może być naprawdę dobrym rozwiązaniem – ułatwiającym osobom niepełnosprawnym codzienne funkcjonowanie w zmiennych warunkach. Opcjonalnie dostępne wyposażenie obejmuje: koło antywywrotne, rampę do wielopozycyjnych wózków ręcznych lub wózków elektrycznych, a także adapter do wózków o dużych gabarytach.

 


Dane techniczne:

Maksymalna prędkość 15 stopni na minutę
Moc silnika 300 W
Masa całkowita 58 kg
Maksymalne obciążenie 130 – 150 kg
Zasięg 60 pięter
Rezerwa operacyjna 4 piętra
Max. wysokość stopnia 23 cm
Min. wymiary spocznika w kształcie litery „L” 98 x 98 cm
Min. wymiary spocznika w kształcie litery „U” 98 x 170 cm
Min. szerokość stopnia 75 cm
Temp. pracy i przechowywania -20 – 50°C

 

Film wizualizacyjny: https://www.youtube.com/watch?v=f5DvvRrF3tE

Cena: 15 600 zł

 

Oferowany przez nas transporter schodowy posiada certyfikat CE (niezbędny do odbioru budowlanego – sanepidu), instrukcję obsługi w języku polskim i gwarancję.

 

*Cena nie obejmuje szkolenia w zakresie obsługi urządzenia oraz kosztów transportu.

Antano