Schodołaz gąsienicowy Dragon Dw-sw01

9.300,00

Opis

obraz 123208

Dane techniczne

 1. Dla szpitali, pogotowia ratunkowego, straży pożarnej, karetek pogotowia ratunkowego, rodzin do transportu pacjentów po schodach.
 2. Krzesełko schodowe z napędem jest używane głównie w budynkach do przenoszenia pacjentów po schodach
 3. Bardzo szeroki system przesuwny zapewniający bezpieczniejsze i łatwiejsze transportowanie.
 4. Materiały, z których wykonany jest krzesełko schodowe, są wykonane z wytrzymałego stopu aluminium.
 5. Rozmiary kółek do wózka schodowego z napędem: 250/100 mm
 6. System przesuwny regulowany, użytkownik może regulować szerokość
 7. Czteropozycyjny drążek do podnoszenia (101 cm, 110 cm, 140 cm i 158 cm) może pomóc każdemu operatorowi w przemieszczaniu krzesełka z napędem elektrycznym po schodach.
 8. Dostępne dwa popularne kolory: opcja
  A. niebieski + czarny, opcja
  B. żółty + czarny
 9. Zagłówek, stojak na kroplówki, opcjonalny uchwyt na tlen.

 

Produkt jest wyrobem medycznym. Producentem schodołazu jest firma Firma Dragon Industry (ZJG) Co., Ltd. Dystrybutorem w Polsce jest Active Przemysław Chudyk
ZASTOSOWANIE
Schodołaz jest przeznaczony do przewożenia niepełnosprawnych pasażerów po schodach. Umożliwia bezpieczne i bezproblemowe poruszanie się po schodach zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.
PRZECIWWSKAZANIA
Schodołazu nie wolno używać gdy osoba obsługująca nie została przeszkolona/ poinstruowana o produkcie, nie ukończyła 16 lat oraz jeśli osoba niepełnoletnia, pow. 16 lat pozostaje bez nadzoru. Nie wolno używać schodołazu jeśli osoba obsługująca nie posiada zdolności fizycznych i umysłowych do bezpiecznego obsługiwania urządzenia. Wyrób należy stosować wyłącznie w warunkach zgodnych ze specyfikacją techniczną.
INFORMACJE O PRAWDOPODOBNYM RYZYKU ZWIĄZANYM Z UŻYWANIEM WYROBU
Istnieje ryzyko urazu wynikającego z upadku z urządzenia, ryzyko przycięcia części ciała w czasie korzystania z produktu oraz ryzyko kolizji np. ze ścianą, związanej z  przemieszczaniem się. Możliwe jest ryzyko uwięzienia luźnych części garderoby między ruchomymi elementami urządzenia.