Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Schodołazy nowe gąsienicowe

Schodołazy są najnowocześniejszym rozwiązaniem pośród urządzeń wspomagających funkcjonowanie osób niepełnosprawnych. Sprawdzają się zarówno w domu, jak i w terenie. Są mobilne, stosunkowo lekkie, łatwe w montażu i transporcie. Przemieszczanie pomiędzy kondygnacjami wózka z osobą niepełnosprawną lub starszą staje się łatwiejsze i bezpieczne. Z tego powodu schodołazy podbijają rynek transporterów pionowych. Oferta tych urządzeń stale się poszerza, a nowy model oferuje kolejne udogodnienia. Na rynku dostępne są schodołazy nowe gąsienicowe i kroczące oraz całkiem spora oferta schodołazów używanych.

Schodołazy gąsienicowe

Wybór pomiędzy schodołazem używanym a nowym z pewnością opiera się na kalkulacji ceny obu grup tych urządzeń. Schodołazy nowe osiągają ceny od kilku do kilkunastu tysięcy, przy czy schodołazy nowe gąsienicowe zajmują górne pułapy tego cennika. Są to bowiem urządzenia wszechstronne i bardziej zaawansowane technologicznie, niż modele kroczące. Nadają się do wielu typów wózków inwalidzkich oraz umożliwiają pokonywanie wielu kondygnacji i do tego w szybszym tempie. Mogą służyć jako urządzenia wspomagające na przykład w domach opieki, gdzie zachodzi potrzeba podpinania do transportu różnych typów wózków.

Nasz sklep posiada w asortymencie schodołazy nowe gąsienicowe różnych typów. Parametry transportowe i wydajność stanowią podstawowy czynnik wyboru pośród tych modeli. Zależnie od potrzeby i przeznaczenia, oferujemy schodołazy idealne do pokonywania niewielu kondygnacji przez jedną osobę okazjonalnie, poprzez modele pozwalające na pokonanie kilkudziesięciu pięter – co przekłada się na możliwość transportowania kilku osób na jednym ładowaniu akumulatora Stawkę zamykają schodołazy gąsienicowe o udźwigu nawet do 200kg, pozwalające na transport nawet ciężkich wózków elektrycznych.

Niezależnie od możliwości, wszystkie modele są certyfikowane, posiadają pełną gwarancję i instrukcję w języku polskim. Stawiamy na bezpieczeństwo i wygodę, dlatego sprzedajemy urządzenia niezwykle trwałe i funkcjonalne.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników