VINTAGE Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla dorosłych w stylu RETRO

3.921,00

Opis

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla dorosłych w stylu RETRO

Stylizowany rower rehabilitacyjny trójkołowy jest dedykowany osobom dorosłym i starszym. Zaprojektowano go w bardzo modnym stylu retro, dzięki czemu doskonale można się wpasować w otoczenie. Rower VINTAGE to przede wszystkim jednak świetne efekty rehabilitacyjne. To wspaniała i skuteczna terapia dla osób z zaburzeniami ruchu oraz zachwianym poczuciem równowagi. Pozwala na stymulację układu mięśniowego i kostnego. Jazda na rowerze poprawia krążenie, oddech, a także skutecznie wzmacnia cały organizm. Jest to także bardzo dobra motywacja do działania i szansa na przeżycie nowych wspaniałych wrażeń.

Zawsze jest dobry czas na jazdę na rowerze, niezależnie od wieku. Model VINTAGE to propozycja dla osób dorosłych i starszych, bez względu na swoje lata, można cieszyć się smakiem przygody, wypadów za miasto, a nawet jeździć po zmroku. Rower VINTAGE jest wyposażony w komfortowe opony SCHWALBE, posiadające specjalny pasek odblaskowy, co zapewnia doskonałą widoczność i bezpieczeństwo w czasie wieczornych wypadów. Dla jeszcze większego komfortu, rama roweru została umieszczona nisko nad ziemią, co zapewnia łatwiejsze wsiadanie czy zsiadanie.
Rower VINTAGE to wiele opcji dodatkowych, które gwarantują bezpieczną jazdę, a także umożliwiają odpowiednią stabilizację ciała. Nie ma ryzyka wypadnięcia z roweru.
Model VINTAGE standardowo jest dostarczany z systemem ostrego koła. Wymusza ono nieustanne pedałowanie, dzięki czemu można się poruszać. W ten sposób można zintensyfikować efekty rehabilitacyjne, więc warto postawić na taką skuteczność. Dodatkowo można zdecydować się na wolne koło lub torpedo w wersji opcjonalnej.

Rower VINTAGE to propozycja dla osób, które mają długość nogi od 75 do 105 cm. Aby wybrać optymalny rower, należy zmierzyć wewnętrzną długość nogi od ziemi do pachwiny.

VintageDane

Dodatkowe informacje

Producent