FREEDOM Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla młodzieży w wieku powyżej 14 lat

2.976,00

Opis

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla młodzieży w wieku powyżej 14 lat

FREEDOM to nowoczesny rowerek trójkołowy o charakterze rehabilitacyjnym. Jest dedykowany dla młodzieży powyżej 14 roku życia. Wyróżnia się atrakcyjnym designem i funkcjonalnością. Zapewnia świetne efekty rehabilitacyjne i ułatwia terapię. Jest to propozycja dla młodych ludzi cierpiących na zachwiane poczucie równowagi czy inne zaburzenia ruchu. Jazda na rowerze to idealna stymulacja mięśni, układu kostnego, krążenia, oddechowego, a do tego również wzmocnienie organizmu w każdym zakresie. Dodatkowo rower FREEDOM pozwala na łatwiejszą integrację z otoczeniem i rówieśnikami, a także jest świetną motywacją do działania.

Jazda na rowerze w tak komfortowych warunkach pozwala na odczuwanie wielu pozytywnych wrażeń. Można cieszyć się różnym wycieczkami miejskimi, a nawet wyjeżdżać poza miasto i poczuć większą wolność i swobodę. Rower wyposażony jest w wysokiej jakości opony SCHWALBE, posiadające pasek odblaskowy na obwodzie. W ten sposób jazda wieczorem też nie stanowi żadnego problemu, jest bezpieczna i w pełni komfortowa. Rama jest zawieszona nisko, tuż nad ziemią, co znacznie ułatwia wsiadanie i zsiadanie z roweru.

Dodatkowo gama opcji dodatkowych umożliwia nam odpowiednią stabilizację ciała, a także unikanie ryzyka spadnięcia z pojazdu. To także gwarancja bezpiecznej jazdy dla użytkownika.
Standardowo rower jest dostarczany z ostrym kołem. Trzeba zatem cały czas pedałować, by się poruszać. W ten sposób można zintensyfikować efekty terapeutyczne i rehabilitacyjnie. Opcjonalnie można się zdecydować na inny napęd, jak chociażby wolne koło albo torpedo.

Rower idealnie dobrany to przede wszystkim dokonanie odpowiednich pomiarów. Wystarczy zmierzyć wewnętrzną długość nogi, od ziemi do pachwiny. Prezentowany model jest przeznaczony dla młodych ludzi o długości nogi od 68 do 88 cm.

FreedomDane

Dodatkowe informacje

Producent