Feedback

Tel: 603 527 751

biuro@pokonaj-bariery.pl

LAGOON Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla dorosłych

3.921,00

Opis

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla dorosłych

LAGOON to rower rehabilitacyjny trójkołowy dedykowany osobom dorosłym. Stanowi świetne narzędzie rehabilitacyjne i jednocześnie terapeutyczne. Sprawdza się w użytkowaniu przez osoby z zachwianym poczuciem równowagi czy innymi zaburzeniami ruchu. Pomaga w stymulacji układu kostno-mięśniowego i utrzymania go w odpowiedniej kondycji. W ten sposób poprawiamy także swoje krążenie, oddech i wzmacniamy cały organizm. Dodatkowo rower LAGOON stanowi świetną motywację do działania dla osób dorosłych i starszych, a także pomaga w kontaktach z innymi osobami. Nigdy nie jest za późno na takie wspaniałe przejażdżki i przeżywanie kolejnych przygód.

Jazda na rowerze wpływa pozytywnie na każdą osobę, niezależnie od wieku. Osoby z zaburzeniami ruchu czasami myślą, że taka przygoda nie jest dla nich, ale to nie prawda. Rower LAGOON sprawi, że na nowo poczuje się smak wspaniałej wycieczki, wypadów za miasto i innych rowerowych przygód. Komfort zapewniają nowoczesne opony SCHWALBE, które posiadają także pasek odblaskowy, więc można spokojnie i bezpiecznie jeździć nawet wieczorami. Rama została zawieszona w niewielkiej odległości od podłoża, dzięki czemu wsiadanie i zsiadanie z roweru nie stanowi problemu i jest w pełni wygodne.

Rower LAGOON posiada wiele ciekawych opcji dodatkowych. Gwarantuje bezpieczną i komfortową jazdę. Model to także doskonała stabilizacja całego ciała, więc nie ma możliwości spadnięcia z pojazdu.
Standardowo model dostarczany jest z ostrym kołem. Wymuszenie nieustannego pedałowania sprawia, że możemy uzyskać dużo lepsze efekty terapeutyczne, a rehabilitacja jest bardziej intensywna. Opcjonalnie można wybrać inny napęd, w postaci wolnego koła albo torpedo.

Gdy chcemy wybrać odpowiedni rower, należy zmierzyć długość wewnętrznej części nogi, zaczynając od ziemi i kończąc na pachwinie. Rower LAGOON to propozycja dla osób o długości nogi od 75 do 105 cm.

LagoonDane To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Informacje dodatkowe

Producent