HAPPY Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla dziewczynek w wieku 8-13 lat

2.632,50

Opis

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla dziewczynek w wieku 8-13 lat

Atrakcyjny rowerek trójkołowy HAPPY to propozycja dla dziewczynek w wieku 8 do 13 lat. Został stworzony według projektu, który spodoba się każdej dziewczynce. Rowerek to jednak nie tylko ciekawy wygląd, ale także skuteczne działanie terapeutyczne i rehabilitacyjne. Polecany jest szczególnie dla dzieci z zachwianym poczuciem równowagi, MPD oraz innymi zaburzeniami ruchu. Jazda na rowerze to stymulowanie układu kostno-mięśniowego i dobra kondycja. W ten sposób poprawiamy krążenie, oddech, a także wzmacniamy cały organizm. Dodatkowo rower to świetna motywacja dla dzieci i szansa na znacznie łatwiejszą integrację z koleżankami i kolegami.

Jazda na rowerze to wiele radości i pozytywnych wrażeń. Wystarczy tylko posadzić swoją pociechę w tym pojeździe i cieszyć się również doskonałymi efektami terapeutycznymi, jakie rowerek HAPPY zapewnia.

Bezpieczna jazda, odpowiednia stabilizacja i szereg opcji dodatkowych do wyboru to najważniejsze cechy charakterystyczne dla rowerku HAPPY.
Standardowo rowerek jest dostarczany z ostrym kołem. Oznacza to, że dziecko musi cały czas pedałować, by można było jechać. W ten sposób wymuszony ruch nóg intensyfikuje rehabilitację i zapewnia uzyskanie dużo lepszych efektów terapeutycznych. Opcjonalnie można zamówić inny napęd, w postaci wolnego koła czy torpedo.

Wybór odpowiedniego roweru zaczynamy od zmierzenia długości wewnętrznej części nogi, od ziemi do pachwiny. Prezentowany model jest optymalny dla dzieci o długości nogi od 55 do 70 cm.

HappyDane

Dodatkowe informacje

Producent