AQUA Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla dziewczynek w wieku 3-7 lat

2.527,50

Opis

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla dziewczynek w wieku 3-7 lat

AQUA to rowerek rehabilitacyjny trójkołowy przeznaczony dla dziewczynek w wieku od 3 do 7 lat. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o dziewczynkach, dlatego zachwyca estetycznym wykończeniem. Jest to bardzo efektywne narzędzie służące do rehabilitacji i terapii. Dedykowane jest szczególnie dzieciom z zaburzeniami ruchu, zachwianym poczuciem równowagi czy MPD. Pozwala stymulować układ mięśniowo-kostny, poprawia pracę układu oddechowego i mięśniowego, a także ogólnie wzmacnia cały organizm. Zastosowanie rowerku to także zwiększenie motywacji do działania, a także ułatwienie kontaktów z rówieśnikami i świetne zajęcie na co dzień.

Rowerek AQUA to gwarancja radości i uśmiechu dla każdego dziecka. Jazda na rowerze dostarcza wielu pozytywnych wrażeń, zwłaszcza, że jednocześnie nasza pociecha dostaje doskonałą i skuteczną rehabilitację w pakiecie.

Rower jest dostosowany do bezpiecznej i komfortowej jazdy. Posiada szereg opcji dodatkowych. Umożliwia optymalną stabilizację ciała i nie ma ryzyka wypadnięcia z roweru.
AQUA to model, który dostarczany jest z systemem ostrego koła. W ten sposób można wzmocnić efekty rehabilitacyjne. Dziecko musi cały czas pedałować, a więc mamy do czynienia z nieustannym ruchem nóg. Opcjonalnie można wybrać wolne koło lub torpedo.

Jeśli chcemy dobrać odpowiedniej wielkości rower dla dziecka, wystarczy zmierzyć wewnętrzną długość nogi: od ziemi do pachwiny. Prezentowany model roweru jest przeznaczony dla dzieci o długości nogi od 30 do 46 cm.

AquaDane

Dodatkowe informacje

Producent