Feedback

Tel: 603 527 751

biuro@pokonaj-bariery.pl

SPORTY Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla chłopców w wieku 8-13 lat

2.632,50

Opis

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla chłopców w wieku 8-13 lat

Rowerek rehabilitacyjny SPORTY jest trójkołowy i dedykowany dla chłopców w wieku od 8 do 13 lat. Posiada ciekawą estetykę, która została zaprojektowana specjalnie dla dzieci. Za pomocą tego roweru można uzyskać doskonałe efekty terapeutyczne i rehabilitacyjne. Jest to świetna opcja dla dzieci z MPD, zachwianym poczuciem równowagi, a także innymi zaburzeniami ruchu. Jazda na rowerze stymuluje układ kostno-mięśniowy, intensyfikuje rehabilitacje, a także dostarcza wiele radości i uśmiechu na twarzy każdego dziecka. To także wzmocnienie organizmu, poprawa układu krążenia i oddechowego i wiele innych zalet, które warto odkryć. Rower SPORTY jest atrakcyjny, motywuje dzieci do aktywności oraz znacznie ułatwia integrację z rówieśnikami, dzięki czemu dzieci są bardziej chętne do kontaktów.

Rowerek SPORTY to wielka radość z ciekawej aktywności fizycznej i jednocześnie świetne efekty rehabilitacyjne. Każde dziecko w czasie takiego zajęcia jest uśmiechnięte i zadowolenie, może się to przerodzić w wielką pasję.

Rower SPORTY posiada wiele opcji dodatkowych. Pozwala na odpowiednią stabilizację ciała, nie ma możliwości spadnięcia z roweru. Oprócz tego gwarantuje przyjemną i w pełni bezpieczną jazdę.
Prezentowany model jest dostarczany w standardowym wyposażeniu z ostrym kołem. Oznacza to, że trzeba cały czas pedałować, by się poruszać. W ten sposób można uzyskać dużo lepsze efekty rehabilitacyjne. Opcjonalnie można zamówić inny system koła, jak koło wolne czy torpedo.
Jeśli chcemy dobrać odpowiedni rower dla dziecka, mierzymy jego wewnętrzną długość nogi, zaczynając od ziemi i kończąc na pachwinie. Rowerek SPORTY jest przeznaczony dla dzieci o długości nogi od 55 do 70 cm.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Informacje dodatkowe

Producent