SAFARI Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla chłopców w wieku 3-7 lat

2.527,50

Opis

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla chłopców w wieku 3-7 lat

Rowerek rehabilitacyjny trójkołowy to idealna propozycja dla chłopców. Dedykowany jest do użytku dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Posiada atrakcyjne wykończenie kolorystyczne oraz ciekawe ozdoby, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Stylistyka została dobrana specjalnie z myślą o chłopcach. Jest to pojazd przeznaczony szczególnie w celach rehabilitacyjnych i terapeutycznych dla dzieci z MPD, a także z zachwianym poczuciem równowagi czy innymi zaburzeniami ruchu. Jazda na rowerku rehabilitacyjnym SAFARI to stymulowanie układu kostno-mięśniowego, dobra kondycja, a także prawidłowy oddech, krążenie i wzmocnienie organizmu. Rowerek SAFARI to także zachęta do zabawy dla dzieci i doskonała motywacja. Pojazd pozwala także na dużo większą integrację z rówieśnikami.

Jazda na rowerze to wielka przyjemność. Przynosi wiele radości i uśmiechu, więc na pewno warto sprawić swojemu maluchowi taką frajdę. Przy okazji chory maluch ma zapewnioną doskonałą rehabilitację, więc tym większa jest radość z takiej aktywności.

Rowerek SAFARI posiada sporo ciekawych opcji dodatkowych. Umożliwia bezpieczną jazdę, a także stabilizację ciała, dzięki czemu dziecko nie spadnie i będzie się tutaj czuć w pełni komfortowo.
Rower w standardowej opcji posiada system ostrego koła. Jeśli maluch chce jechać, musi nieustannie pedałować. W ten sposób wymuszany ruch zapewnia dużo lepsze efekty rehabilitacyjne. Można także dokonać wyboru innych kół, jak koło wolne czy torpedo opcjonalnie.

Dobór odpowiedniego roweru dla dziecka nie jest trudny. Mierzymy wewnętrzną długość nogi (od ziemi do pachwiny). Rowerek SAFARI jest dedykowany dzieciom, które posiadają nogi o długości od 30 do 46 cm.

SafariDane

Dodatkowe informacje

Producent