Capri Krzesełko Schodowe uniwersalne

Opis

Krzesełko schodowe Capri 1 to wyjątkowy model, który zapewnia użytkownikowi doskonały komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Jest to praktyczne urządzenie, które umożliwia pokonanie schodów jednobiegowych, ale także posiadających wiele biegów. W ten sposób możemy sobie zapewnić doskonałe, funkcjonalne rozwiązanie w swoim domu czy mieszkaniu. Jednocześnie jest to krzesełko schodowe, jakie odznacza się doskonałą estetyką i stylem. Świetnie się prezentuje w domowej przestrzeni, a przy okazji jest to także mechanizm prosty w codziennej obsłudze. Urządzenie jest uniwersalne, nadaje się do każdego rodzaju schodów. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru siedziska i wersji kolorystycznej.

Pokonywanie schodów w pozycji siedzącej to wielka wygoda dla osób niepełnosprawnych czy starszych. Jest to także gwarancja bezpieczeństwa i duże udogodnienie zarówno dla osoby z problemami ruchowymi, jak i dla wszystkich domowników czy opiekunów. Krzesełko schodowe Capri 1 świetnie się prezentuje i dopełnia estetykę wnętrz, co podnosi komfort życia i zapewnia doskonałe wrażenia estetyczne w naszych domach czy mieszkaniach.

Krzesełko schodowe w takiej odmianie pozwala pokonywać różne kondygnacje i korzystać ze swojej przestrzeni bez ograniczeń. Urządzenie odznacza się wysoką masywnością i doskonałą jakością wykonania. Sprawdza się w przypadku schodów wymagających, zakręconych czy posiadających kilka biegów.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze. Dźwignia sterująca została umieszczona na podłokietniku. Całość sterowana jest automatycznie i bardzo wygodnie. Kasety wezwań na kondygnacjach są bezprzewodowe, dzięki czemu można szybko i w komfortowy sposób ustawić krzesełko w odpowiedniej pozycji czy przywołać w miejsce, w jakie chcemy. Krzesełko zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Podnóżek to wysokiej jakości listwy ochronne, materiał antypoślizgowy, a siedzisko można obracać, dzięki czemu zejście jest bardzo wygodne i bezpieczne dla użytkownika. Dodatkowo mamy do czynienia z regulowaną prędkością i łagodnym sposobem dojazdu.

Dodatkowe informacje

Producent