V64 Krzesło schodowe dla inwalidów

Opis

Platforma schodowa V64 to wysokiej jakości urządzenie, niezbędne nie tylko w przestrzeni domowej. Prezentowany model charakteryzuje się prostym torem jazdy, co pozwala pokonać bieg schodów w domu czy mieszkaniu oraz w innych pomieszczeniach, ale także na zewnątrz budynku. To wielkie ułatwienie dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, dlatego warto zainteresować się takim urządzeniem. Model V64 pozwala na maksymalny udźwig do 300 kilogramów. Jest to praktyczne i funkcjonalne urządzenie dla użytkownika, jak i dla całej rodziny oraz opiekunów osób z problemami ruchowymi.

Platforma przychodowa V64 wyróżnia się wysoką wytrzymałością. Posiada bogate wyposażenie, dzięki czemu użytkownik ma zapewnione doskonałe bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Platforma umożliwia pokonywanie schodów, czy kilku stopni w odpowiednich warunkach, z dbałością o pełen komfort użytkownika. Może być zamontowana zarówno w domu, mieszkaniu, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Urządzenie jest wyposażone także w specjalną kasetę, dzięki czemu osoba towarzysząca czy opiekun może asystować osobie poruszającej się na wózku w momencie pokonywania schodów na platformie.
Prezentowany model jest dostępny w różnych wariantach, dzięki czemu użytkownik może wybrać opcję odpowiadającą jego wymaganiom i oczekiwaniom. Platforma nie wymaga ingerencji w przestrzeń, robót budowlanych czy innych modyfikacji. Montaż jest prosty i komfortowy. Całość wykonana jest estetycznie, dzięki czemu świetnie prezentuje się w otoczeniu czy we wnętrzach domowych.

Prezentowany model to także wysoka wytrzymałość i solidne wykonanie, dzięki czemu może być także zamontowany na zewnątrz budynków. Doskonale sprawdzi się również w wymagających warunkach atmosferycznych. Model V64 posiada nowoczesne wyposażenie oraz systemy bezpieczeństwa. Zastosowano listwy ochronne oraz szereg innych udogodnień, dzięki czemu osoba niepełnosprawna czuje się w trakcie przejeżdżania przez schody, w pełni komfortowo i wygodnie, a to ma przecież największe znaczenie w takim momencie.

Dodatkowe informacje

Producent