Elba Krzesełko Schodowe dla osób niepełnosprawnych

Opis

Krzesełko schodowe Elba to połączenie wysokiej jakości i komfortu użytkowania. Jest to urządzenie odpowiednie do pokonania nawet kilku biegów schodów. Wyróżnia się estetyczną formą, atrakcyjnym stylem i solidnym wykończeniem. Wszystkie komponenty są bardzo wytrzymałe, trwałe i oczywiście bardzo funkcjonalne. Jednocześnie jest to krzesełko bardzo bezpieczne dla użytkownika. Dedykowane jest osobom niepełnosprawnym, chorym czy starszym, które mają problem ze swobodnym poruszaniem się. Całość jest stabilna i nowoczesna, stanowi idealne rozwiązanie do przestrzeni domowej i nie tylko.

Swoboda poruszania się ma wielkie znaczenie, dlatego warto postawić na wysokiej jakości urządzenia, jakie spełnią nasze oczekiwania pod każdym względem. Krzesełko schodowe w tej odmianie jest wyposażone także w specjalny podnóżek oraz wygodne podłokietniki. W ten sposób osoba poruszająca się na krzesełku ma zapewnioną wygodę i bezpieczne podparcie. Pokonywanie schodów właśnie tak to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu dla osoby niepełnosprawnej czy chorej.

Krzesełko jest bardzo funkcjonalne. Można je zamontować zarówno w środku mieszkania czy domu, jak i na zewnątrz budynku. Montaż jest prosty i bezproblemowy. W ten sposób nie trzeba zbytnio modyfikować swojej domowej przestrzeni czy wykonywać prac budowlanych. Warto zatem postawić na takie udogodnienia w swoim mieszkaniu czy domu. Krzesełko schodowe jest odpowiednie także do wykorzystania w przypadku schodów wysokich czy stromych.

Urządzenie pozwala swobodnie poruszać się po różnych kondygnacjach w domu. Wyróżnia się solidną formą, jest masywne i odznacza się najlepszymi standardami wykonania. Model Elba sprawdza się doskonale w przypadku wymagających schodów, które mają kilka biegów, dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania, jakie spełnią nasze oczekiwania pod każdym względem. Oprócz tego jest to świetne rozwiązanie w momencie, gdy mamy do czynienia ze schodami zakręcającymi. Krzesełko Elba swobodnie porusza się po szynie zakrzywionej. W przypadku schodów jednobiegowych, nie zajmuje zbyt wiele miejsca, więc jest to bardzo praktyczna opcja do wykorzystania.

Dodatkowe informacje

Producent