HW 10 Krzesło schodowe dla osób niepełnosprawnych

Opis

Krzesło schodowe HW 10 porusza się po torze krzywoliniowym. Jest to krzesło przyschodowe o wysokiej funkcjonalności. Urządzenie przeznaczone jest dla osób niepełnosprawnych, starszych, ale także dla wszystkich mających problemu ze samodzielnym poruszaniem się. Za pomocą takiego krzesła można pokonać schody w domu czy mieszkaniu, zapewniając sobie większą swobodę i wolność poruszania się między kondygnacjami. Pokonywanie barier architektonicznych z takim sprzętem jest proste i w pełni komfortowe, dlatego warto postawić na taki solidny i trwały sprzęt.

Krzesełko zapewnia bezpieczne poruszanie się, co jest niezwykle ważne dla osób starszych, po amputacjach, a także dla wielu innych osób niepełnosprawnych. Winda schodowa zapewnia większy komfort życia i możliwość maksymalnego wykorzystania własnej przestrzeni. Warto postawić na taką funkcjonalność. To duże ułatwienie także dla rodziny czy opiekunów. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania urządzenia do potrzeb i oczekiwań użytkownika.

Szyna może mieć dowolny kształt. To uniwersalne rozwiązanie, dzięki któremu platforma zmieści się w każdym miejscu. Można wybrać kolor elementów tapicerowanych, krzesełka oraz szyny. Krzesełko zapewnia także większą oszczędność miejsca parkingowego, co ma znaczenie w wąskich i niewielkich przestrzeniach. Urządzenie jest odpowiednie również w przypadku wymagających stromych schodów.
Krzesełko jest bardzo proste w codziennej obsłudze. Mamy tutaj do czynienia ze specjalnie zaprojektowanym joystickiem. Do tego jest również pilot, za pomocą którego przyzywa się krzesełko w odpowiednie miejsce. Jest to produkt innowacyjny, mamy tutaj specjalną funkcję aktywnego klucza, dzięki czemu nie mamy do czynienia z bezprawnym użyciem sprzętu. Rozwiązania elektroniczne są bardzo wydajne. Całość wyposażona jest w wysokiej jakości akumulator. W czasie postoju następuje ładowanie akumulatorów, jakie znajdują się w części napędowej sprzętu. W ten sposób można się poruszać na krzesełku także w momencie, gdy nie ma prądu.

HW10Dane

Dodatkowe informacje

Producent