Krzesło schodowe ACORN IN (tor prosty)

Opis

Krzesło przyschodowe Acorn In to prosty tor ruchu. Jest to propozycja sprzętu dla osób niepełnosprawnych oraz dla seniorów. W ten sposób można bez problemu, szybko i sprawnie pokonać schody w swoim domu czy mieszkaniu. To wiele korzyści terapeutycznych oraz podniesienie komfortu życia, więc tym bardziej warto się zdecydować na taką inwestycję. W ten sposób osoby niepełnosprawne czy starsze mogą zyskać większą niezależność i samodzielność. Zastosowanie takiej windy schodowej oznacza także wielkie ułatwienie dla opiekunów i całej rodziny.

Prezentowany model jest odpowiedni dla schodów jednobiegowych. Montaż jest bardzo prosty i w pełni komfortowy. Nie wymagana jest wielka praca remontowa i nie ingeruje się zbyt mocno w swoją przestrzeń. Windy są montowane szybko i sprawnie, umożliwiając wygodne korzystanie ze wszystkich kondygnacji w swoim domu.

Montaż odbywa się na szynie, która przymocowywana jest do schodów. Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna, można sterować całością całkowicie samodzielnie. Użytkownik obsługuje urządzenie za pomocą joysticka, który znajduje się w podłokietniku. Tor jazdy jest w tym przypadku prosty. Urządzenie jest odpowiednie do zastosowania wewnątrz oraz na zewnątrz budynków, co stwarza wiele możliwości wykorzystania. Mechanizmy i części elektroniczne są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dodatkowo krzesełko wyposażone jest w pokrowiec. Zasilanie to silnik akumulatorowy, który zapewnia płynną jazdę.

Sterowanie jest bardzo proste i wygodne. Wszystko odbywa się za pomocą nowoczesnego joysticka. Piloty są z kolei sterowane na podczerwień. Mamy tutaj również specjalne czujniki bezpieczeństwa jazdy. Gdy wykryte zostaną przeszkody, następuje zatrzymanie pojazdu. Krzesełko wyposażone jest w diagnostyczny panel kontroli. Użytkownik ma zapewniony płynny start oraz łagodne zatrzymanie pojazdu. Podnóżek jest składany, tak samo jest w przypadku siedziska, które dodatkowo jest także obrotowe. To gwarancja bezpieczeństwa i doskonałej wygody dla każdego użytkownika, dlatego warto zainwestować w tak nowoczesny sprzęt.

ACORNDane

Dodatkowe informacje

Producent