Podnośnik hydrauliczny dla niepełnosprawnych E07 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)

Opis

Podnośnik hydrauliczny E07 to wielkie ułatwienie dla osób niepełnosprawnych i starszych. Jest to nowoczesne urządzenie, które pracuje cicho i jest niezawodne. Nie mamy problemu z awariami, a wszystkie elementy sprzętu zostały wykonane solidnie, trwale i z dbałością o każdy szczegół. To wszystko zapewnia użytkownikowi doskonałe i komfortowe użytkowanie. Podnośnik charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Jest to jednak odpowiednia przestrzeń, by zapewnić osobie niepełnosprawnej bezpieczeństwo i wygodę w czasie korzystania z platformy.

Winda może być dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkownika. Przede wszystkim można wybrać różnorodne opcje wystroju kabiny, a także innych elementów zewnętrznych. Dzięki temu możemy dopasować wygląd kabiny do swojej własnej przestrzeni. Urządzenie może zostać zainstalowane we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków. Montaż jest szybki i prosty, nie ma potrzeby wykonywania skomplikowanych prac budowlanych czy remontowych.

Winda jest uniwersalna, można ją dopasować do całego otoczenia i własnych potrzeb. Można ją także indywidualnie przygotować na wymiar. Można ją wykorzystywać w środku, jak i na zewnątrz, w domach i innych budynkach użyteczności publicznej. Platforma charakteryzuje się cichą pracą. Jest bardzo bezpieczna i komfortowa w codziennym użytkowaniu. Wyposażenie posiada nowoczesne elementy sterujące, które są łatwe w użyciu.

Posiadanie takiej windy to większy prestiż danego budynku, ale także polepszenie standardu życia. Urządzenie jest masywne, solidne i wytrzymałe. Mamy do czynienia także z wyposażeniem opcjonalnym, które uwzględnia na przykład głośniki, podświetlanie kabiny LED, drzwi automatyczne oraz piętrowskazywacz LCD. Maksymalny udźwig może wynosić 400 albo 500 kilogramów. Napęd w tym wypadku jest hydrauliczny. Maksymalna wysokość podnoszenia to z kolei 13 metrów, a zasilanie w tym wypadku to 230V. Podnośnik odznacza się doskonałą jakością i jest praktyczny w codziennym użytkowaniu.

E07Dane

Dodatkowe informacje

Producent