Steppy niezawodna platforma dźwigowa

Opis

Platforma dźwigowa Steppy to doskonały wybór dla osób starszych, niepełnosprawnych i chorych poruszających się na wózkach inwalidzkich. W ten sposób można pokonać różnicę poziomów, aż do dwóch metrów wysokości, więc jest to imponujący wynik. Urządzenie jest odpowiednie do zamontowania zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Jest sprawne, solidne i działa w sposób niezawodny, zapewniając użytkownikowi pełną satysfakcję. Ten model można zakupić z odpowiednimi podestami, jakie charakteryzują się różnymi wymiarami. To świetne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych i starszych. Platformę dźwigową można zamontować w domu, mieszkaniu, ale także w sklepach, biurach, urzędach i w wielu innych miejscach.

Prezentowany model jest jednym z najczęściej wybieranych urządzeń przez użytkowników i specjalistów, którzy chcą pokonać bariery architektoniczne. Platformy pionowe pozwalają bez problemu uporać się z różnicą poziomów i zapewniają użytkownikom pełną swobodę i wolność poruszania się, co ma przecież największe znaczenie w takiej sytuacji. Często mamy do czynienia z kilkunastoma schodami do pokonania, a dla osoby niepełnosprawnej jest to ogromny problem. Warto zatem postawić na takie nowoczesne urządzenia, dzięki którym można poczuć się bardziej swobodnie i zyskać dużo większą samodzielność. Pokonywanie niskich czy wysokich schodów nie będzie już stanowiło żadnego problemu.

Platforma dźwigowa Steppy umożliwia dostosowanie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Może zostać przygotowana pod wymiar. Jest odpowiednia do pokonywania różnicy poziomów wynoszącej do dwóch metrów. Jest to ogromne ułatwienie zarówno dla osoby poruszającej się na wózku, jak i dla opiekunów i całej rodziny, dlatego warto zainwestować w wysokiej jakości, sprawdzone urządzenia, jakie spełnią nasze oczekiwania pod każdym względem.

Urządzenie działa niezawodnie, jest bezpieczne i może zostać zamontowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Montaż jest bardzo prosty i nie wymaga wykonania żadnych prac budowlanych, co stanowi ogromne ułatwienie. Jest to platforma elektroniczna, która charakteryzuje się niewielkim zużyciem energii. Jest to zatem jednocześnie rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne, na jakie warto postawić.

Może zainteresuje Cię również:

Easy Move winda schodowa dla niepełnosprawnych

Dodatkowe informacje

Producent