Feedback

Tel: 603 527 751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych SB200 PLUS (do 13 metrów podnoszenia)

Kategoria:

Opis

Podnośnik platformowy SB 200 to odpowiednia propozycja dla osób niepełnosprawnych oraz z problemami ruchowymi. Winda jest odpowiednia do wykorzystania przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich oraz dla osób niedowidzących. W ten sposób można zapewnić sobie dużo większą swobodę poruszania się. To także odpowiednie rozwiązanie dla opiekunów, gdyż można w ten sposób znacznie ułatwić sobie transport pacjentów.

Podnośnik w takim wydaniu charakteryzuje się wysokiej jakości wykonaniem i solidnym wykończeniem. Mamy tutaj do czynienia z napędem elektrycznym, który ma charakter śrubowy. Wykorzystano tutaj nowoczesne technologie oświetlenia, które występuje w postaci źródeł LED-owych. Mamy do wykorzystania innowacyjny i przejrzysty panel sterowania. Urządzenie nie posiada maszynowni. Nie zajmuje wiele miejsca, dzięki niewielkim wymiarom, dzięki czemu korzystanie z takiej platformy staje się jeszcze bardziej funkcjonalne. Dodatkowo mamy tutaj elegancki i atrakcyjny styl wykonania. Całość można doskonale dopasować do aranżacji swoich wnętrz. System sterowania obsługuje aż sześć przystanków i do trzech drzwi na każdym piętrze, co zapewnia większą uniwersalność w takim momencie. Jeśli chodzi o szyb, to składa się on z aluminiowej ramy, która została wypełniona szklanymi albo aluminiowymi panelami.

Zastosowano wysokiej jakości środki bezpieczeństwa, zgodne z najbardziej restrykcyjnymi normami europejskimi. Mamy tutaj krawędź bezpieczeństwa, awaryjne przyciski STOP w kabinie windy, a także w szybie. Oprócz tego na wyposażeniu windy znajdują się elektroniczna kontrola prędkości, wyłączniki stopu awaryjnego, a także specjalne czujniki przeciążenia, elektroniczna kontrola pracy śruby i otwarcia drzwi i rygli oraz czujniki amortyzacji śruby. Całość jest dostosowana do najwyższych wymagań i oczekiwań użytkowników. Urządzenie jest wytrzymałe i solidne, dzięki czemu można z niego intensywnie i długo korzystać. To gwarancja zadowolenia dla każdego pacjenta, a także duże ułatwienie dla opiekunów i rodziny.

SB200Dane To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Informacje dodatkowe

Producent