Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych SILVER (wysokość podnoszenia do 1,2 metra)

Opis

Podnośnik platformowy Silver to wysokiej jakości urządzenie transportowe. Jest to sprzęt charakteryzujący się doskonałym wyposażeniem i solidnymi mechanizmami, jakie gwarantują komfortowe użytkowanie każdej osobie. Jest to podnośnik platformowy, który przeznaczony jest głównie dla osób starszych i niepełnosprawnych, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się. Jest to ogromne ułatwienie zarówno dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, jak i dla opiekunów oraz dla całej rodziny. Warto postawić w tym zakresie na niezawodne urządzenia, jakie spełnią wszelkie oczekiwania i wymagania, z jakimi mamy do czynienia w takim przypadku.

Winda jest bardzo prosta w obsłudze, dzięki czemu każdy jest w stanie sobie z tym poradzić. Platforma podnosi się na wysokość jednego metra, co stanowi wielkie ułatwienie w codziennej opiece nad osobami niepełnosprawnymi czy starszymi. To urządzenie wyróżnia się także atrakcyjnym wzornictwem, dzięki czemu można je dopasować do swojej przestrzeni. Obudowa została wykonana z solidnej stali nierdzewnej, jest odporna na czynniki zewnętrzne i zapewnia długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo zastosowano tutaj również nowoczesne systemy aktywnego i biernego bezpieczeństwa. W ten sposób mamy do czynienia z najlepszą jakością, jakiej można oczekiwać w tej kategorii produktów. Urządzenie oznacza szybki montaż, nie ma tutaj podszybia. Całość prezentuje się niezwykle estetycznie i wyróżnia się doskonałą funkcjonalnością i praktycznymi opcjami do wykorzystania.

Podnośnik uruchamia się za pomocą kasety wezwań, które posiadają także specjalny kluczyk. Wykorzystanie jest wygodne, komfortowe i bardzo proste dla użytkownika. Platforma jest odpowiednia do wykorzystania w domach czy mieszkaniach, lokalach usługowych, budynkach użyteczności publicznej oraz w wielu innych miejscach, jakie chcemy dostosować do potrzeb osób niepełnosprawnych. Platfroma jest dostępna w dwóch wersjach, z wysokością podnoszenia do 80 i 100 cm. Maksymalny udźwig wynosi w tym przypadku 250 kilogramów.

SILVERDane

Dodatkowe informacje

Producent