S10 platforma dźwigowa dla inwalidów

Opis

Platforma dźwigowa S10 to wysokiej jakości urządzenie, które zapewnia osobom niepełnosprawnym doskonały komfort i wygodę. Pozwala pokonać kolejne piętra i dostać się do domu bez większych problemów, komplikacji i działań. To także platforma, która pozwala swobodnie poruszać się po budynkach takich jak urzędy, biura czy inne instytucje, więc tym bardziej warto się zainteresować takim innowacyjnym rozwiązaniem. Urządzenie jest dedykowane dla osób chorych, niepełnosprawnych i starszych.

Wybór tego modelu to doskonały sposób na to, żeby uniknąć prac budowlanych. Możemy postawić na dogodne rozwiązania, jakie spełnią nasze oczekiwania pod każdym względem. W ten sposób można bezpośrednio dostać się na balkon czy taras, co zapewnia wielką wygodę i komfort w każdej sytuacji.

Platforma zapewnia transport pionowy w momencie, gdy mamy różnicę poziomów w postaci trzech metrów. Jest to kilkanaście stopni. Jest to nowoczesne urządzenie, które zapewnia swobodne poruszanie się w domu, mieszkaniu i innych przestrzeniach. To spore ułatwienie dla osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich, dlatego warto zapoznać się z taką innowacyjną techniką.
Prezentowany model cieszy się dużą popularnością i jest bardzo często wybierany przez osoby chcące zapewnić niepełnosprawnym pełną wygodę i komfort poruszania się. Można zastosować ją w domu, dzięki czemu swobodnie osoba niepełnosprawna będzie się poruszać po własnej przestrzeni. To także świetne rozwiązanie do mieszkania, sklepu, restauracji, urzędu, czy instytucji albo innego obiektu użyteczności publicznej. Można wtedy bez problemu pokonać różnice poziomów.

Urządzenie może zostać zamontowane w domu, zapewniając dostęp do pomieszczeń i swobodę poruszania się, w blokach mieszkalnych, gdzie mamy schodki z kilkoma stopniami, które prowadzą na parter, a także przy wejściu do sklepu czy innego budynku. To wysokiej klasy sprzęt, który wyróżnia się znakomitą trwałością i jakością. W ten sposób osoba starsza czy niepełnosprawna ma zapewnioną większą wolność i podnosi się w znacznym stopniu standard jej życia.

Dodatkowe informacje

Producent