Feedback

Tel: 603 527 751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Silver innowacyjna Platforma Dźwigowa

Kategoria:

Opis

Platforma dźwigowa Silver to funkcjonalne i innowacyjne rozwiązanie odpowiednie dla osób niepełnosprawnych i starszych poruszających się na wózku inwalidzkim. Jest to praktyczne i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można zyskać dużo większą swobodę i wolność. Jest to urządzenie, które pomaga pokonać różnicę poziomów do jednego metra wysokości. Można je zamontować w środku, jak i na zewnątrz budynku. Idealnie nadaje się do zastosowań w prywatnych domach i mieszkaniach w domach wielorodzinnych, ale także w budynkach urzędowych, biurach, sklepach czy innych instytucjach i miejscach użyteczności publicznej.

Urządzenie posiada bardzo atrakcyjny i elegancki wygląd. Charakterystyczne jest tutaj ciekawe wykończenie ze stali nierdzewnej Inox. Posiada podesty o różnych wymiarach, dzięki czemu można całość do siebie doskonale dopasować. Jest to idealne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych i starszych. Zapewnia większą samodzielność i swobodę poruszania się każdego dnia.

Jest to model, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorców. Można szybko i bez problemu pokonać bariery architektoniczne i dostać się do domu czy do innego miejsca, jakie jest naszym celem. Oprócz tego platforma dźwigowa pozwala także na dużo większą samodzielność, co ma wielkie znaczenie zarówno w przypadku osób chorych, niepełnosprawnych, jak i starszych.
Platforma pionowa może zostać wykonana na wymiar, dzięki czemu można ją dostosować do własnych potrzeb i wymagań. Model Silver to gwarancja dużego bezpieczeństwa dla użytkowników oraz dla opiekunów czy rodziny. To także większy prestiż i poprawa komfortu życia, dlatego koniecznie trzeba wziąć to wszystko pod uwagę w takim momencie. Urządzenie jest niezawodne, komfortowe i zapewnia spersonalizowane wykończenia, co stanowi dodatkowy atut. Wielką zaletą urządzenia jest to, że nie wymaga robót budowlanych w momencie montażu, dlatego jest to bardzo komfortowa opcja do wykorzystania. Zużycie energii jest niewielkie, a więc taka inwestycja rzeczywiście będzie opłacalna dla każdego nabywcy oraz użytkownika. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Informacje dodatkowe

Producent