Podnośnik platformowy A3000 dla niepełnosprawnych (wysokość podnoszenia do 5 metrów)

Opis

Model A3000 to wysokiej jakości platforma pionowa dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mamy tutaj do czynienia z doskonałą wygodą i funkcjonalnością. Maksymalne podnoszenie wynosi tutaj aż pięć metrów, co zapewnia dość duże możliwości dla użytkowników. Podnośnik jest dedykowany osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Takie rozwiązanie to także duże udogodnienie dla osób, które opiekują się pacjentami i chorymi z problemami ruchowymi czy osobami starszymi.

Konstrukcja charakteryzuje się samonośnym szybem. Można całość zamontować w środku oraz na zewnątrz budynków. Zajmuje powierzchnię nieco ponad dwóch metrów kwadratowych. Winda spełnia wszystkie najważniejsze i najbardziej restrykcyjne normy europejskie oraz jest zgodna z Dyrektywą Maszynową 2006/42/WE. Konstrukcja posiada niezawodny napęd śrubowy, który znajduje się w bocznej części szybu. Mechanizm został wyciszony specjalnymi matami, których zadaniem jest tłumienie hałasu.
Ruch w tym wypadku odbywa się łagodnie i płynnie, zarówno start, jak i zatrzymanie na piętrze. Gwarantuje to komfortową jazdę i bezpieczny transport osób. Dodatkowo mamy tutaj do czynienia z wysokimi standardami bezpieczeństwa. Winda dla niepełnosprawnych posiada komunikację dwustronną ze służbami ratowniczymi. Dodatkowo znajduje się tutaj również kontrola dostępu, a także elektryczny zjazd awaryjny, który wykorzystywany jest w momencie, gdy nie ma prądu.

Wysokość podnoszenia wynosi do pięciu metrów. Winda jest odpowiednia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Opcjonalnie można ją pomalować dowolnym kolorem, a także wykonać elementy ze stali nierdzewnej. Można także postawić na dwustronną komunikację GPS, szyb panoramiczny, a także elementy ocynkowane czy z metali nierdzewnych. Opcjonalnie dostępne są także osłony malowane proszkowo.

Zastosowano takie elementy bezpieczeństwa jak komunikacja dwustronna ze służbami ratowniczymi, przycisk awaryjny STOP, a także kluczyk dostępu i łagodny start oraz zatrzymanie. Oprócz tego urządzenie posiada bezpieczny elektryczny zjazd awaryjny.

A3000Dane

Dodatkowe informacje

Producent