Feedback

Tel: 603 527 751

biuro@pokonaj-bariery.pl

EcoVimec pionowa winda dla inwalidów

Kategoria:

Opis

Platforma pionowa ECOVimec to połączenie wysokiej jakości z nowoczesnymi rozwiązaniami. Zastosowano tutaj innowacyjne technologie, dzięki czemu jest to winda bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu. Jednocześnie jest to produkt ekologiczny, w którym nie znajdziemy żadnego smaru. Warto także zauważyć, że jest to winda domowa, która nie wymaga zastosowania jeszcze maszynowni czy dodatkowych urządzeń albo miejsca. Dzięki temu jest bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu i zapewnia osobom niepełnosprawnym doskonałą wygodę i komfort.

Winda posiada także wiele dodatkowych zalet, między innymi jest to bardzo cicha praca, a więc nie zakłócimy wcale domowego spokoju. Urządzenie prezentuje się bardzo dobrze, wygląda elegancko, dzięki czemu stanie się również wspaniałą ozdobą naszej przestrzeni. Prezentowany model jest odpowiedni do zamontowania zarówno w domu, jak i poza budynkiem, co stwarza wiele możliwości użytkowania.

Platforma pionowa ECOVimec zapewnia doskonałą swobodę poruszania się, sprawia, że można się bez problemu poruszać po swojej domowej przestrzeni i cieszyć się większą wolnością. Ta winda to także doskonały styl i elegancja, a także komfort, jakiego poszukują osoby niepełnosprawne. Zapewnia maksymalne zadowolenie każdemu użytkownikowi, więc warto poznać bliżej to urządzenie.
Jest to urządzenie odpowiednie również w momencie, gdy planujemy remont domu i chcemy przystosować przestrzeń mieszkalną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Taka zmiana z pewnością stanie się mocno odczuwalna, więc warto się właśnie na tym skupić. Winda tego rodzaju jest elektryczna, więc nie wymaga użycia siły człowieka. Nie zużywa przy tym zbyt dużo energii, dzięki czemu mamy do czynienia również z produktem niezwykle ekologicznym. Idealnie nadaje się do wykorzystania w domach, blokach wielorodzinnych, ale także w sklepach, biurowcach czy w innych budynkach i miejscach, jakie chcemy dostosować do potrzeb osób niepełnosprawnych czy starszych. Winda jest skonstruowana nowocześnie i z uwzględnieniem oczekiwań najbardziej wymagających użytkowników. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Informacje dodatkowe

Producent