Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych A5000 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)

Opis

Podnośnik platformowy A5000 to odpowiednie rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych. Winda jest nowoczesna, przestronna i komfortowa. Cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Sprawdza się znakomicie zarówno w domach prywatnych, jak i w domach opieki, obiektach użyteczności publicznej oraz w wielu innych budynkach, jakie chcemy przystosować do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Można za jej pomocą transportować zarówno osoby sprawne, jak i niepełnosprawne, opiekunów i osoby asystujące.

Konstrukcja może zostać zamontowana bez modyfikacji. Wystarczy odpowiednio przygotowane podłoże, a także dostęp do zasilania (230 lub 400V). Wysokość podnoszenia wynosi tutaj nawet do kilkunastu metrów. Winda może zostać obudowana szybem stalowo-aluminiowym w postaci pełnej albo oszklonej. Całość jest bezpieczna i w pełni komfortowa dla użytkownika i opiekuna. Jednocześnie produkt jest zgodny z międzynarodowymi certyfikatami UE/CE.

Winda odznacza się wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem, funkcjonalnością oraz niezawodnością. Można ją dopasować do każdego wnętrza i zapewnia praktyczne rozwiązania w każdym budynku czy domu. Zastosowanie przeszklonych drzwi doskonale prezentuje się w nowoczesnych i prestiżowych budynkach.

Montaż jest szybki i bardzo prosty. Całość jest dostarczana z kompletnym szybem, dzięki czemu można całość od razu zamontować w miejscu, w jakim ma się odbywać transport. Urządzenie można zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. W tym przypadku zastosowano napęd śrubowy, który zapewnia cichą i dyskretną pracę. Mamy tutaj także przejrzysty pulpit sterowniczy, który posiada przyciski jazdy. Można je także uzupełnić o opisy dla niewidomych.

Opcjonalnie można zastosować chociażby chromowane elementy kabiny windy, komunikaty głosowe, opisy w języku Braille’a, a także magnetyczną kartę dostępu czy głosową aktywizację przystanków. Maksymalny udźwig wynosi do 400 kilogramów, do pięciu osób. Całość można indywidualnie dostosować do potrzeb i wymagań użytkownika. To doskonały wybór w tej klasie produktów.

A5000Dane""

Dodatkowe informacje

Producent