Podnośnik elektryczny dla niepełnosprawnych E10 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)

Opis

Podnośnik w postaci modelu E10 to wysokie standardy wykonania, bezpieczeństwo i praktyczne funkcje, dzięki którym można sobie zapewnić znakomite efekty pod każdym względem. Jest to urządzenie przeznaczone do wykorzystania dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Podnośnik jest elektryczny, dzięki czemu korzystanie z tej technologii jest bardzo proste i w pełni komfortowe. Oprócz tego mamy tutaj do czynienia z komfortowym transportem aż do pięciu kondygnacji. Można zatem podnieść standard życia osoby niepełnosprawnej czy starszej. Jest to także duże udogodnienie dla opiekunów, dlatego warto postawić na taki wysokiej jakości sprzęt do codziennego wykorzystania.

Prezentowany model składa się z części ruchomej, którą stanowi solidna platforma, a także z części stałej w postaci szybu. Po tym torze porusza się właśnie platforma. Ruch zapewniają pasy transmisyjne, które są bardzo wytrzymałe i dodatkowo wzbogacono je o gumowe zbrojenia. Winda zapewnia komfortowe użytkowanie, pracuje cicho, nie posiada przeciwwagi czy maszynowni, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca i można ją prosto zamontować. W kabinie użytkownik znajdzie specjalny panel z przyciskami, które służą do obsługi windy. Technologia wykorzystana w tym wypadku to nowoczesność niezawodność. Mamy do czynienia z najniższym poziomem hałasu w tej kategorii oraz z bardzo niskim zużyciem energii.
Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają drzwi kondygnacyjne, które są blokowane za pośrednictwem specjalnego zamka zabezpieczającego. Otwiera się tylko w momencie, gdy platforma jest na piętrze. Dodatkowo mamy tutaj konstrukcję wzbogaconą o podłogę antypoślizgową. Dzięki takim podnośnikom, budynki stają się bardziej prestiżowe, nowoczesne i przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Elegancki wygląd urządzenia doskonale komponuje się z każdym otoczeniem.

W tym przypadku można zamontować podnośnik zarówno w środku, jak i na zewnątrz budynków. Inwestycja jest tania i ekonomiczna, nie musimy wykonywać dodatkowych prac budowlanych. Można także postawić na opcjonalne wyposażenie takie jak kluczyk kontroli dostępu, podświetlenie kabiny LED, a także automatyczne drzwi, piętrowskazywacz LCD albo głośniki.

E10Dane

Dodatkowe informacje

Producent