Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych B900 (wysokość podnoszenia do 3 metrów)

Opis

Podnośnik platformowy to doskonała propozycja dla osób niepełnosprawnych i seniorów oraz innych pacjentów, którzy mają problem z samodzielnym poruszaniem się. Model B900 jest przeznaczony do pokonywania różnic poziomów, niweluje bariery architektoniczne i zapewnia komfortowe użytkowanie wszystkim osobom niepełnosprawnym i starszym. Jest to dźwig odznaczający się wysoką jakością, który może zostać zainstalowany bez ingerowania w konstrukcję budynku. Niezbędne jest tylko zasilanie 230V oraz odpowiednio przygotowane podłoże.

Konstrukcja platformy składa się z najlepszej jakości elementów stalowych. Są one ocynkowane i pomalowane. Stanowi to doskonałe zabezpieczenie przed korozją. Urządzenie działa sprawnie i niezawodnie, sprawdza się przy intensywnym użytkowaniu, a także w trudnych warunkach zewnętrznych. Konstrukcja jest zwarta i trwała, dzięki czemu korzystanie z takiej platformy jest także całkowicie bezpieczne i komfortowe. Jest to także platforma prosta w codziennym wykorzystaniu, więc każdy użytkownik doskonale sobie z tym wszystkim poradzi. Osoba niepełnosprawna może samodzielnie posługiwać się takim urządzeniem i korzystać z większej swobody w swoim życiu.

Konstrukcja platformy jest odporna na działanie temperatury, od -35 do 45 stopni Celsjusza. Całość jest solidnie wykonana, a obudowa maszynowni składa się z blaszanych paneli, które posiadają wypełnienie ogłuszające pracę windy. Urządzenie posiada również odpowiednie zabezpieczenie przed zjechaniem wózka z windy w momencie podnoszenia. Obsługa windy jest prosta i komfortowa, można wszystko wykonywać samodzielnie, bez pomocy osób trzecich. Można ją zamontować zarówno w środku, jak i na zewnątrz budynku.

Platforma charakteryzuje się wysokością podnoszenia aż do trzech metrów. Napęd jest elektryczny i śrubowy. Maksymalny udźwig wynosi 385 kilogramów. Całość jest solidnie wykonana i zapewnia płynną jazdę. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zapewnić sobie większy komfort życia i pokonywać bariery architektoniczne.

B900Dane

Dodatkowe informacje

Producent